BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

BJSS RĪDZENE

Airētāji pārbauda spēkus peldēšanas sacensībās

 

Sestdien, 8. aprīlī  Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas sporta kompleksā norisinājās peldēšanas sacensības smaiļotāju un kanoe airēšanas nodaļas audzēkņiem. Sacensībās tika noskaidroti aktīvākie, izturīgākie un veiklākie peldētāji atbilstoši pa vecuma grupām. Jaunākie sportisti peldēja 25m brīvajā stilā, savukārt vecākie 50m brīvajā stilā. Šajās sacensībās audzēkņi parādīja savu fizisko sagatavotību, peldēt prasmi un gatavību uzsākt sezonu uz ūdens

Lasīt vairāk...

Airēšanas slaloms atklāj sezonu Valmierā

Svētdien, 9.aprīlī Valmierā Kazu krāču trasē norisinājās pirmās airēšanas slaloma sacensības Baltijas čempionāts.  Čempionātā piedalījās komandas no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas sporta skolām un klubiem. Sporta skolu „Rīdzene” pārstāv treneru Aivara Misiņa un Santas Kraujas 10 audzēkņi. Kopvērtējumā uz Rīgu tiek atvestas 11 dažāda kaluma medaļas.

Lasīt vairāk...

Rīgā pulcējušies spēcīgākie Baltijas valstu peldētāji

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 31.03.-01.04., RTU Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās Baltijas valstu čempionāts peldēšanā, kurā par Baltijas pieaugušo un jauniešu tituliem cīnījās vairāk kā 400 sportistu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 

Lasīt vairāk...

Startē peldēšanas sacensībās Kauņā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 24.-25.martam Kauņā norisinājās peldēšanas sacensības "Kaunas Mayor's Cup 2017”. Sacensībās piedalījās aptuveni 350 sportisti no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Krievijas. BJSS “Rīdzene” tika pārstāvēta ar 17 audzēkņiem V.Saltikova un A.Rudzītes vadībā.

Lasīt vairāk...

9 lapa no 128