BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Latvijas Republikas junioru un U23 čempionāts

No 9. līdz 11.jūnijam Limbažos Lielezera airēšanas bāzē norisinājās LR junioru un U-23 čempionāts, kuru mērķis ir noteikt 2017.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus junioru un U-23 vecuma grupās. kā arī Latvijas izlases komandu sastāvu atlase dalībai Pasaules junioru un U-23 čempionātam.

Sporta skolu „Rīdzene” sacensībās Limbažos pārstāvēja 48 audzēkņi un viņu treneri - A.Mackevičs, L.Lazdeniece, M.Zīle, D.Veikšāns un R.Aglenieks, izcīnot vairākas godalgotās medaļas – 12 zelta, 13 sudraba, 16 bronza.

Godalgotās vietas:

 

K-1 200m juniori:

1.vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta - Edvards Ceipe

/tr. R.Aglenieks/

C-1 200m juniori:

3. vieta – Artūrs Belāns / tr. A. Mackevičs/

K-1 200m juniores:

2.vieta – Līva Parfenkova

/tr.R.Aglenieks/

3.vieta – Eva Altrofa

/tr.K.Straume/

K-1 U23 200m sievietes:

1. vieta – Madara Aldiņa /tr. R.Aglenieks/

2. vieta – Laura Skukauska/ tr. M.Zīle/

K-2 200m juniori:

1.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts /tr.R.Aglenieks/

2. vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks, Reinis Kalnarājs /tr. R.Aglenieks/

K-2 200m juniores:

2.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša

/tr.R.Aglenieks/

K-4 200m juniori:

1.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts, Mārtiņš Gvazdžiausks, Kristaps Laube

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Vladislavs Fostijs (apvienotā komanda)/tr. L.Lazdeniece/

C-4 200m juniori:

1. vieta Artūrs Belāns, Iļja Lučenkovs /tr. A.Mackevičs/

K-4 200m juniores:

2.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša, Eva Altrofa, Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks/

K-1 4x200m juniores:

1.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša, Eva Altrofa, Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks,/

3. vieta – Valērija Kačana, Valērija Kleine, Milana Zavacka, Annija Jākobsone

/tr. L.Lazdeniece, D.Veikšāns/

K-1 4x200m juniori:

2.vieta – Edvards Ceipe, Reinis Kalnarājs, Kristofers Lamberts, Mārtiņš Gvazdžiausks

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Sergejs Nikonovs, Gregors Nīss, Vladislavs Fostijs, Jurijs Avkštoļs

/tr. M.Zīle, L.Lazdeniece/

C-1 4x200m juniori:

2. vieta – Artūrs Belāns, Artūrs Krasnoluckis, Genrihs Soļaņiks, Iļja Lučenkovs/tr. A.Mackevičs, .Lazdeniece/

K-1 500m juniori:

3.vieta – Kristaps Laube

/tr.K.Straume/

K-1 500m juniori:

3.vieta – Eva Altrofa

/tr.R.Aglenieks/

K-1 500m U23 sievietes:

1. vieta – Laura Skukauska/tr. M.Zīle/

2. vieta Madara Aldiņa /tr.R.Aglenieks/

K-2 500m juniori:

3.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts /tr.R.Aglenieks/

C-2 500m juniori:

2. vieta – Artūrs Belāns (apvienotā komanda)/tr. A.Mackevičs/

3. vieta – Artūrs Krasnoluckis, (apvienotā komanda)/tr. A.Mackevičs/

K-2 500m juniores:

2.vieta – LīvaParfenkova, Margarita Oša,

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Eva Altrofa, Reina Rituma

/tr. R.Aglenieks/

K-4 500m juniores:

1.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša, Eva Altrofa, Laura Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks/

K-4 500m juniori:

2.vieta – Vladislavs Fostijs (apvienotā komanda) /tr.L.Lazdeniece/

C-4 juniori 500m:

1. vieta – Artūrs Belāns, Iļja Lučenkovs /tr.A.Mackevičs/

C-4 juniori 500m:

1. vieta – Artūrs Belāns, Iļja Lučenkovs /tr.A.Mackevičs/

K -1 1000m juniori:

3.vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks

/tr.R.Aglenieks/

K-1 1000m juniores:

3.vieta – Eva Altrofa

/tr K.Straume/

K-1 1000m U-23 sievietes:

1.vieta – Laura Skukauska

/tr.M.Zīle/

3.vieta – Staņislavs Leščinskis

/tr L.Lazdeniece/

K-2 1000m juniori:

1.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Sergejs Nikonovs, Gregors Nīss /tr. M.Zīle/

K-2 1000m juniores:

2.vieta –Līva Parfenkova, Margarita Oša /tr. R.Aglenieks/

3. vieta – Valērija Kačana, Elīna Veispale /tr. L.Lazdeniece/

K-4 1000m juniori:

2.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts, Mārtiņš Gvazdžiausks, Kristaps Laube /tr. R.Aglenieks/

C-4 1000m juniori:

2.vieta – Artūrs Belāns, Artūrs Krasnoluckis (apvienota komanda)

/tr. A.Mackevičs /

> Smaiļošana&Kanoe Latvijas Republikas junioru un U23 čempionāts