BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

BJSS „Rīdzene” kausa izcīņas I posms

Aizvadītās nedēļas nogalē 16.jūnijā, Rīgā, Lucavsalā sporta skola „Rīdzene” sadarbībā ar smaiļošanas un kanoe airēšanas treneriem organizēja kausa izcīņas I posmu. Šajā posmā distances garums bija 1000m, savukārt II posmā jūlijā 500m, bet III posmā augustā 200m.

Sacensības tiek organizētas 3 vecuma grupās - A. grupa 2002.- 2003.g.dz, B. grupa 2004. – 2005.g.dz. un C grupa 2006. g.dz.un jaunāki zēni un meitenes K-1 un C-1 laivu klasē.

Nākamais II posms notiks 14. jūlijā, kur tiek aicināti vēl vairāk jauno sportistu atbalstītāji vecāki, draugi, paziņas.

Godalgotās vietas:

K-1 1000m 2002. – 2003.g.dz. jaunieši

1 vieta Inguss Justs /R. Aglenieks/

2. vieta Jānis Žurilo /D.Veikšāns/

3. vieta Kristaps Kaņējevs /D. Veikšāns/

K-1 1000m 2002. – 2003.g.dz. jaunietes

1.vieta Milana Zavacka /L.Lazdeniece/

2. vieta Ieva Kanajeva /J.Apters/

3. vieta Annija Jākobsone / D.Veikšāns/

C-1 1000m 2002. – 2003.g.dz. jaunieši

1.vieta Antons Kalatiļins /L.Lazdeniece/

2. vieta Artjoms Nitijevskis /L.Lazdeniece/

3. vieta Artis Žube / A.Mackevičs/

K-1 1000m 2004. – 2005.g.dz. jaunieši

1. vieta Iļja Vincāns /A.Mackevičs/

2. vieta Rolands Kalniņš /D.Veikšāns/

3. vieta Erasts Nazarenko / M.Zīle/

K-1 1000m 2004. – 2005.g.dz. jaunietes

1. vieta Margarita Solkolova /L.Lazdeniece/

2. vieta Melina Smirnova /L.Lazdeniece/

3. vieta Eleonora Fiseiska /L.Lazdeniece/

C-1 1000m 2004. – 2005.g.dz. jaunieši

1.vieta Alekss Engelbrehts / A.Mackevičs/

2. vieta Andrejs Fomenko /L.Lazdeniece/

3. vieta Marks Kacens - Adamovičs /L.Lazdeniece/

K-1 1000m 2006.g.dz. un jaunāki zēni

1.vieta Ivans Popijs / J.Apters/

2. vieta Rafaels Šūpulnieks /D.Veikšāns/

3. vieta Artūrs Meiers /J.Apters/

K-1 1000m 2006.g.dz. un jaunāki meitenes

1.vieta Gerda Vilnīte / M.Zīle/

2. vieta Māra Krone /M.Zīle/

C-1 1000m 2006.g.dz. un jaunāki zēni

1.vieta Georgijs Žuks / A.Mackevičs/

2. vieta Edgars Engelbrehts /E.Buliņš/

3. vieta Rihards Korago /E.Buliņš/

Paldies līdzjutējiem - vecākiem un tiekamies II kausa izcīņas posmā!!!

 

> Smaiļošana&Kanoe BJSS „Rīdzene” kausa izcīņas I posms