BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Latvijas jaunatnes čempionātā kopvērtējumā uzvar „Rīdzene”

No 29. – 30 . jūnijam Brocēnos norisinājās  Latvijas Kanoe federāciju organizētās Jaunatnes čempionāts, kur tika noskaidrotas 2017.gada labākās jaunatnes komandas, kā arī individuālie uzvarētāji smaiļošanā un kanoe. Šo sacensību ietvarā notika arī Latvijas Republikas kauss – II posms.

Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” komanda sacensībās piedalījās 60 sportistu sastāvā, kur kopvērtējumā izcīna 1020 punktus un atkārtoti iegūst LKF Jaunatnes čempionāta kausu, aiz sevis atstājot Limbažu un Salacgrīvas novadu bērnu un jaunatnes sporta skolu un Jelgavas  bērnu jaunatnes sporta skolu. Komandai punkti summējās attiecīgi no sportistu iegūtās vietas - no 1.vietas līdz 16.vietai, attiecīgi augstākai vietai 17 punkti un ar katru zemāko vietu par vienu punktu mazāk.

Audzēkņi izcīna 11 zelta, 9 sudraba un 9 bronzas medaļas, savukārt kausa II posmā tiek izcīnītas zelta un bronzas medaļas.

Godalgotās vietas:

K-1 200m  A zēni

1.v. Edvards Ceipe

/tr.R.Aglenieks/

3.v. Rauls Abasovs

/tr.R.Aglenieks/

C-1 200m  A zēni

1.v. Iļja Lučenkovs

/tr.A.Mackevičs/

K-1 200m A meitenes

1.v. Margarita Oša

/tr.R.Aglenieks/

C-1 200m B zēni

1.v. Antons Kalatiļins

/tr.L.Lazdeniece/

2.v. Valters Mārtinsons

/tr. A.Mackevičs/

K-1 200m B meitenes

3.v. Margarita Sokolova

/tr.L.Lazdeniece/

C-2 200m A zēni

3.v. Genrihs Soļaņiks, Artjoms Nitijevskis

/tr.L.Lazdeniece/

K-2 200m A meitenes

2.v. Valērija Kleine, Milana Zavacka

/tr.L.Lazdeniece

3.v. Justīne Matisone, Hanna Hansone

/tr.R.Aglenieks/

K-1 500m A zēni

1.v. Edvards Ceipe

/tr.R.Aglenieks/

K-1 500m A meitenes

1.v. Margarita Oša

/tr.R.Aglenieks/

C-1 500m A Zēni

2.v. Iļa Lučenkovs

/tr.A.Mackevičs/

K-2 500m B meitenes

1.v. Margarita Sokolova,

Melina Smirnova

/tr.L.Lazdeniece/

C-2 500m B zēni

1.v. Valters Mārtinsons, Antons Kalatiļins

/tr.A.Mackevičs, L.Lazdeniece/

3.v. Andrejs Fomenko, Artūrs Uzulnieks

/tr.A.Mackevičs, L.Lazdeniece/

K-1 2000m B meitenes

3.v. Margarita Sokolova

/tr.L.Lazdeniece/

 

C-2 500m  A zēni

3.v. Genrihs Soļaņiks, Artjoms Nitijevskis

/ tr.L.Lazdeniece/

C-1 2000m B zēni

1.v. Antons Kalatiļins

/tr.L.Lazdeniece/

2.v. Valters Mārtinsons

/tr.A.Mackevičs/

K-2 500m A meitenes

1.v. Margarita Oša, Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks/

3.v. Valērija Kleine, Milana Zavacka

/tr.L.Lazdeniece/

C-1 4x 200m B zēni

1.v. Artis Žube, Alekss Engelbrehts, Valters Mārtinsons, Antons Kalatiļins

/tr.L.Lazdeniece, tr.A.Mackevičs/

2.v. Andrejs Fomenko, Patriks Pudāns, Egīls Abazorins, Artūrs Uzulnieks

/tr.L.Lazdeniece, tr.A.Mackevičs/

C-1 4x 200m A zēni

2.v Genrihs Soļaņiks, Iļja Lučenkovs, Kārlis Mārtinsons, Artjoms Nitijevskis

/tr.L.Lazdeniece, tr.A.Mackevičs/

K-1 4x 200m A meitenes

1.v. Kitija Pusķeire, Hanna Hansone, Reina Rituma, Laura Mazburša

/tr.R.Aglenieks/

2.v. Nadežda Šatohina, Annija Jākobsone, Milana Zavacka, Valērija Kleine

/tr. L.Lazdeniece, J.Apters, D.Veikšāns/

K-1 4x200m A zēni

2.v. Ingus Justs, Rauls Abasovs,

Elgars Jevsējevs, Pēteris Šlosbergs

/tr. R. Aglenieks/

C-1 500m vīrieši LR kauss

3.v. Staņislavs Leščinskis

/tr. L.Lazdeniece/

K-1 500m sievietes LR kauss

1.v. Laura Skukauska

/tr. M.Zīle/

 

> Smaiļošana&Kanoe Latvijas jaunatnes čempionātā kopvērtējumā uzvar „Rīdzene”