• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Paralēlais slaloms Valmierā

Sestdien, 29.jūlijā pašā Valmieras pilsētas centrā, Dzirnavu ezeriņā jau otro gadu norisinājās paralēlā airēšanas slaloma sacensības "Valmiera viļņo". Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Igaunijas un Krievijas. Sacensību sākumā visi sportisti sacentās kvalifikācijas braucienos, lai noskaidrotu, kuri sacentīsies paralēlajā slalomā, kas bija arī šo sacensību interesantākā un aizraujošākā daļa, ne tikai pašiem sportistiem, bet arī līdzjutējiem un skatītājiem.
Ar augstiem rezultātiem šajās sacensībās startēja sporta skolas „Rīdzene” sportisti, kāpjot uz goda pjedestāla ne tikai vecuma grupu konkurencē, bet arī absolūtajā vērtējumā. Paralēlajā slalomā par sacensību čempioni C1 laivu klasē sievietēm kļuva Juta Murziņa, viņai arī 2.vieta K1 laivu klasē sievietēm. Savukārt Marta Zandere kļuva par čempioni K1 laivu klasē sievietēm un izcīnīja arī 3.vietu C1 laivu klasē. C1 laivu klasē vīriešiem 3.vietā ierindojās Gļebs Voroņko.
Ievērojams medaļu birums arī mūsu jaunajiem sportistiem dažādās vecuma grupās. C1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā mūsu sportistiem sudraba un bronzas godalgas - otrajā vietā ierindojās Gļebs Voroņko, savukārt 3.vietā Stefans Romanoss. U16 vecuma grupā šajā laivu klasē uzvara Jānim Eduardam Dombrovskim, savukārt otrais Ričārds Milgrāvis. U12 vecuma grupā par čempionu kļuva Ervīns Riekstiņš. K1 laivu klasē sievietēm U16 vecuma grupā uzvara Martai Zanderei, savukārt 2.vietā Elīna Ļeščišina. C1 laivu klasē sievietēm U18 vecuma grupā Martai Zanderei vēl viena godalga - otrā vieta. K1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā sudraba medaļa Jānim Eduardam Dombrovskim. U12 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Ervīns Riekstiņš, savukārt 2.vietā ierindojās Henrijs Žoržs Ozoliņš. U10 vecumā grupā 2.vietu izcīnīja Juris Ļeščišins.

Šobrīd sportisti gatavojas vēl divām nozīmīgām sacensībām – 5. augustā Alda Kļaviņa kauss un 6. augustā Jaunatnes čempionāts/Latvijas kausa 3. posms

Apsveicam sportistus ar iegūtajām godalgām!!!