BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Latvijas atklātais čempionāts burāšanā

Aizvadītajā nedēļā no 11. – 13, augustam Rīgā , Ķīšezerā norisinājās Latvijas atklātais čempionāts burāšanā.Trīs dienas uz ūdens un krastā, maksimālais pieļaujamais braucienu skaits katrā klasē tika noskaidroti 2017.gada Latvijas čempioni Optimist, Laser un vindsērfinga jauniešu Techno293 klasēs.

 

Latvijas atklātais čempionāts pulcēja 142 sportistus no četrām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Trīs sacensību dienās mēs piedzīvojām bezvēju, ļoti spēcīgu vēju, pērkona negaisu, spēcīgu lietu, krusu, daudz saules, augstu un arī mērenu gaisa temperatūru. Kopumā trīs nogurdinošas un ļoti produktīvas dienas Latvijas burāšanas dzīvē aizvadītas.

Šis Latvijas čempionāts no citām sacensībām atšķīrās ar noslēdzošo “Medal race” jeb medaļu braucienu Optimist klases ātrākajiem 10 sportistiem. Viens medaļu brauciens varēja un arī izmainīja vietu sadalījumu starp pirmajiem desmit līderiem. Sporta skolu “Rīdzen’ treneris Arnis Krauklis ar saviem sportistiem un kopvērtējumā tika izcīnītas 8 medaļas, no kurām 4 zelta un 4 bronzas.

Čempionu sadalījumsTechno 293 klasē:


U13klasē  Dāvis Mazais
U13klasē  meitenes Viktorija Gailuma
U15 klasē Matīss Punte
U17klasē  Emīls Punte

3. vietas ieguvēji:

3,5 klasē  Miks Bušmanis

U15 Edijs Bušmanis

U17 klasē Annija Punte

U17 klasē Kristaps Dzirnieks

 

Sveicam ar panākumiem sacensībās!!!

> Vindsērfings Latvijas atklātais čempionāts burāšanā