BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

“Rīdzene” sportisti pārliecinoši uzvar Latvijas kanoe federācijas komandu čempionātā

 

 

No 10.-11.augustam Brocēnos par medaļām cīnijās Latvijas smaiļošanas un kanoe airēšanas sportisti no Latvijas sporta skolām un klubiem. Sacensībās laika apstākļi jaunos sportistus lutināja ar saulīti, bezvēju un siltumu. Sacensībās mērķis bija noteikt  labāko komandu starp Latvijas sporta skolām un sporta klubiem.

Komandu vērtējumā punktus varēja iegūt katrā distancē līdz pirmajām izcīnītajām 15.vietām.  Kā arī viens sportists drīkstēja startēt ne vairāk kā divās distancēs, stafetē un laivu četriniekā. Pirmajā dienā starts tika dots 200m īsajā distancē un otrajā - 500m distancē.


Kopvērtējumā mūsu sporta skola kāpa un goda pjedestāla augstāka pakāpiena ar 1145 punktiem aiz sevis atstājot  Limbažu/ Salacgrīvas NSS kpmandu (1036 punkti), savukārt 3. vietu ieguva Ventspils “Spars” (389 punkti)sportisti. Uz Rīgu  tiek atvestas 18 zelta, 10 sudraba un 8 bronzas medaļas.

Mūsu audzēkņu godalgotās vietas:

C grupa, C-1, 200m

1.v. Antons Kalatiļins

(tr. L.Lazdeniece)

3.v. Artis Žube

(tr. E.Buliņš)

B grupa, K-1, 200m

2.v. Rauls Abasovs

(tr. R.Aglenieks)

B grupa, K-1, 200m

1.v. Margarita Oša

(tr. R.Aglenieks)

B grupa, C-1, 200m

1.v. Iļja Lučenkovs

(tr.A.Mackevičs)

A grupa, C-1, 200m

3.v. Kirils Sokolovs

(tr. L.Lazdeniece)

A grupa, K-1, 200m

1.v. Eva Altrofa

(tr.R.Aglenieks)

C grupa, K-2, 200m

3.v. Rolands Kalniņš, Ēriks Upmanis

(tr. D.Veikšāns)

C grupa, K-2, 200m

2.v. Margarita Sokolova, Melina Smirnova

(tr.L.Lazdeniece)

C grupa, C-2, 200m

1.v. Genrihs Soļaņiks, Artjoms Nitijevskis

(tr.L.Lazdeniece)

B grupa, K-2, 200m

3.v. Jānis Francis Žurilo, Kristaps Kaņejevs

(tr.D.Veikšāns)

B grupa, K-2, 200m

1.v. Laura Mazburša, Reina Rituma

(tr.R.Aglenieks)

2.v. Valērija Kleine, Milana Zavacka

(tr.L.Lazdeniece)

A grupa, K-2, 200m

2.v. Dāvids Zilberts, Sergejs Nikonovs

(tr.D.Veikšāns, M.Zīle)

3.v. Kristaps Ceriņš, Aleksandrs Jevsejevs

(tr. R.Aglenieks)

C grupa, K-1/C-1, 4x200m

2.v. Erasts Nazarenko, Ilija Sečko, Antons Kalatiļins, Margarita Sokolova

(tr.L.Lazdeniece, M.Zīle0)

B grupa, K-1/C-1, 4x200m

1.v. Rauls Abasovs, Ingus Justs, Margarita Oša, Iļja Lučenkovs

(tr. R.Aglenieks, A.Mackevičs)

A grupa, K-1/C-1, 4x200m

2.v. Vladislavs Fostijs, Sergejs Nikonovs, Valērija Kačana, Kirils Sokolovs

(tr. L.Lazdeniece, M.Zīle)

A grupa, K-1, 500m

1.v. Vladislavs Fostijs

(tr. L.Lazdeniece)

A grupa, K-1, 500m

1.v. Eva Altrofa

(tr. R.Aglenieks)

2.v. Valērija Kačana

(tr. L.Lazdeniece)

B grupa, C-1, 500m

1.v. Iļja Lučenkovs

(tr. A.Mackevičs)

B grupa, K-1, 500m

1.v. Margarita Oša

2.v. Laura Mazburša

(tr. R.Aglenieks)

C grupa,K-1, 500m

3.v. Ilija Sečko

(tr. M.Zīle)

C grupa, C-1, 500m

1.v. Valters Mārtinsons

(tr.A.Mackevičs)

3. vieta Artis Žube

(tr. E.Buliņš)

A grupa, C-2, 500m

1.v. Artūrs Krasnoluckis, Kirils Sokolovs

(tr.A.Mackevičs, L.Lazdeniece)

A grupa, K-2, 500m

1.v. Reinis Kalnarājs, Roberts Kristofers Napituhins

3.v. Kristaps Ceriņš, Aleksandrs Jevsejevs

(tr. R.Aglenieks)

B grupa, C-2, 500m

1.v. Genrihs Soļaņiks, Artjoms Nitijevskis

(tr.L.Lazdeniece)

B grupa, K-2, 500m

1.v. Valērija Kleine, Milana Zavacka

(tr.L.Lazdeniece)

C grupa, K-2, 500m

2v. Ilija Sečko, Erasts Nazarenko

(tr. M.Zīle)

C grupa, C-2, 500m

1.v.Valters Mārtinsons,Antons Kalatiļins

(tr.L.Lazdeniece, A.Mackevičs)

C grupa, K-2, 500m

2.v. Margarita Sokolova, Melina Smirnova

(tr. L.lazdeniece)

A grupa, K-4, 500m

3.v. Roberts KristofersNapituhins, Reinis Kalnarājs, Rauls Abasovs, Ingus Justs

(tr.R.Aglenieks)

A grupa, K-4, 500m

1.v. Margarita Oša, Reina, Laura Mazburša, Eva Altrofa

(tr.R.Aglenieks)

Apsveicam visus dalībniekus un trenerus ar lieliskiem rezultātiem Brocēnos!

 

> Smaiļošana&Kanoe “Rīdzene” sportisti pārliecinoši uzvar Latvijas kanoe federācijas komandu čempionātā