BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sporta Skola

Vindsērfinga asociācija pasniedz balvas par 2016.sezonu

Latvijas Vindsērfinga asociācija 23.februārī WINEHOUSE Gastro bārā omulīgā atmosfērā sveica 2016.gada Latvijas kausa ieguvējus, kuri uzrādīja labākos rezultātus piecu sacensību kopvērtējumā.

Lasīt tālāk...

Tiek noskaidroti 2016.gada Rīgas sporta laureāti

9. decembrī, kinoteātrī „Splendid palace” tika sveikti Rīgas labākie sportisti, treneri, komandas, kā arī sumināti populārākie sporta pasākumu organizatori.

Lasīt tālāk...

Sportistiem sadalītas LSFP Sporta stipendijas

7. novembrī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes sēdē tika apstiprināti LSFP Sporta stipendijas saņēmēji 2016./2017. studiju gadam. Kopumā stipendijas tiks piešķirtas 48 sportistiem, tostarp peldētājam Ģirtam Feldbergam un smaiļotājām Laurai Skukauskai un Madarai Aldiņai

Lasīt tālāk...

Treneri un olimpieši izglītojas un papildina zināšanas

Zinību mēneša noskaņās piedāvājam nelielu vērtējumu par paveikto treneru un Olimpiešu tālākizglītības jomā. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aktīvi iesaistās Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Olimpiskās solidaritātes piedāvātajos izglītības projektos.

Lasīt tālāk...

Bērnu un jauniešu svētki „Nāc un piedalies”

3.septembrī  Rīgā, Vērmanes dārzā, no plkst. 12:00 līdz 17:00 norisinājās bērnu un jauniešu svētki “Nāc un piedalies”, ko organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas pašvaldības iestādēm ar iespēju jauniešiem izvēlēties sev piemērotāko un saistošāko interešu vai sporta izglītības programmu.

Lasīt tālāk...

Audzēkņi veiksmīgi nokārto iestājeksāmenus LSPA

213 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) reflektanti - 140 puiši un 73 meitenes, jūlija beigās nokārtojuši iestājeksāmenu fiziskajā sagatavotībā, lai uzsāktu klātienes studijas profesionālā bakalaura programmā „Sporta zinātne”. Jaunieši atzina, ka divu dienu eksāmens nebija viegls — fiziskie pārbaudījumi kopsolī ar lielo konkurenci uz 80 budžeta vietām sagādājuši stresa stāvoklī, kam sekojušas ļoti pozitīvas emocijas par paveikto.

Lasīt tālāk...

1 lapa no 5

> Aktivitātes