BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VECĀKIEM

2017.gada kursu piedāvājumi Rīgas iedzīvotājiem

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra kursu piedāvājumi Rīgas iedzīvotājiem (gan pedagogiem, gan vecākiem).Piedāvājums ir ļoti plašs un pieejams 13 Rīgas apkaimēs.

Lasīt tālāk...

Smaiļošanas un kanoe nodaļas audzēkņu vecākiem!

Informējam, ka ar 2016.gada 1.septembri smaiļošanas un kanoe nodaļā tiek ieviests vecāku līdzfinansējums. Līdzfinansējuma apmērs mēnesī – 10.00 EUR.

Pamats - 2016.gada 30.augusta Rīgas domes lēmums Nr.4120 „Par grozījumu Rīgas domes 02.10.2012. lēmumā Nr.5340 „Par līdzfinansējuma apmēru profesionālās ievirzes izglītības programmām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs””

Smaiļošanas un kanoe nodaļas vecāku sapulce!

Bērnu un jaunatnes sporta skola “Rīdzene” administrācija aicina smaiļošanas un kanoe nodaļas audzēkņu vecākus uz informatīvo vecāku sanāksmi š.g. 26.aprīlī plkst.18:00 Grostonas ielā 6b (Elektrum Olimpiskais Sporta centrs) 4.stāva konferences zālē (ieeja no Vesetas ielas puses).

Vēršam Jūsu uzmanību par vecāku līdzfinansējumu

Veicot līdzfinansējuma maksājumus par audzēkņu, lūdzam norādīt precīzi maksājuma uzdevumu/mērķi - sporta skolu, audzēkņa kodu, audzēkņa vārdu un uzvārdu un periodu par kuru maksājiet. Pretējā gadījumā jūsu maksājums var nenonākt sporta skolā "Rīdzene".

Lasīt tālāk...

BJSS "Rīdzene" peldētājiem un viņu vecākiem ! ! !

Audzēkņu vecāki! Lūdzu iepazīstieties ar jaunāko Rīgas domes informāciju, kura attiecas uz Jūsu bērnu nodrošināšanu tālākā pilnveidošanā - sporta skolā.

Lasīt tālāk...
> Vecākiem