BJSS RĪDZENE

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Taekvondo

Ventspils kauss 2017 un Baltijas kausa 2.posms

Lasīt tālāk...

König Open 2017 turnīrs taekvondo

26.februārī, Krievijas pilsētā Kaļiņingradā norisinājās trešais starptautiskais turnīrs König Open 2017. Turnīrā piedalījās 250 sportisti no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Lietuvas. Sporta skolu „Rīdzene” turnīrā pārstāvēja treneris Sandris Radziņš ar sešiem audzēkņiem.

Lasīt tālāk...

Piedalās starptautiskā turnīrā Vitebskā

No 18.-19.februārim Baltkrievijā Vitebskā norisinājās atklātais jaunatnes turnīrs taekvondo,  kurš tika veltīts Tēvijas aizsardzības dienai. Šajā turnīrā piedalījās vairāk kā 550 dalībnieki no dažādām valstīm, kurā veiksmīgi iegūst sacensību pieredzi, kā arī sacensības bija konkurētspējīgas. Turnīrā piedalījās komandas no Krievijas, Baltkrievijas un Baltijas valstīm.

Lasīt tālāk...

28.janvārī Daugavpilī norisinājās Daugavpils kauss 2017, kura ietvaros arī notika Baltic Olympic Cup 1.posms. Sacensībās piedalījās sportisti no Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas un vairākiem Latvijas sporta klubiem un sporta skolām. Veiksmīgi savus startus aizvadīja arī sporta skolas „Rīdzene” audzēkņi trenera S.Radziņa vadībā. Kopvērtējumā uz Rīgu atvedot 5 zelta, 3 sudraba un 1 bronzas medaļu.

Godalgotās vietas:

1 vieta Daniils Jefimcovs disciplīnā sparrings

1.vieta Anastasija Močaļina disciplīnā sparrings

1.vieta Aleksandrs Vicinskis disciplīnā sparrings

1.vieta Raimonds Voitāns disciplīnā sparrings

1.vieta Deniels Novičkovs disciplīnā sparrings

2.vieta Vladislava Močaļina disciplīnā sparrings

2.vieta Daņila Šubņiklovs disciplīnā sparrings

2.vieta Aleksandrs Marks Tukišs disciplīnā sparrings

3.vieta Nils Klišāns disciplīnā sparrings

 

Sveicam ar izcīnītajām godalgotajām vietām!

Taekvondo sacensības "Klaipēdas Open 2016"

Š.g. 10.decembrī Lietuvā, Klaipēdā norisinājās atklātais Klaipēdas turnīrs taekvondo. Turnīrs pulcēja 180 sportistus no vairākiem Latvijas klubiem, tostarp sporta skolas „Rīdzene”, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas taekvondo klubiem. Uz sacensībām devās arī treneris Sandris Radziņš ar audzēkņiem Vladislavu Močaļinu un Anastasiju Močaļinu.  Meitenēm šis turnīrs bija veiksmīgs, uz Rīgu tika atvestas  viena zelta un sudraba sudraba medaļas.

Sveicam ar panākumiem sacensībās!

1 lapa no 4

> Taekvondo