Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

Kanoe

Smaiļošanas un kanoe airēšanas sezonu noslēdz Kauņā

Agrā 10.oktobra sestdienas rītā, sporta skolas „Rīdzene” 11 smaiļotāji un kanoisti ar treneriem Raivo Aglenieku un Aigaru Aglenieku  devās uz sacensībām Kauņā, kur norisinājās Kauņas atklātais garo distanču čempionāts un V.Sasnauskui piemiņas turnīrs.

Par spīti drēgnajiem laika apstākļiem,  sasniegtie rezultāti mūsu sportistiem ir atzīstami un vērā ņemami.

2002.g. juniorēm K-1 laivu klasē 2500m distancē

Margarita Oša – 2.vieta

2000.- 2001.g. dzim. juniorēm K-1 laivu klasē 5000m distancē

Kitija Pušķiere – 7.vieta

2000-2001.g. junioriem K-1 laivu klasē 5000m distancē

Edvards Ceipe – 1.vieta

Kristofers Lamberts – 3.vieta

2000. – 2001.g. junioriem C-1 laivu klasē 5000m distancē

Artūrs Krasnoluckis – 2.vieta

Ivo Štrēmers – 4.vieta

Iļja Lučenkovs – 8.vieta

1998.g. un vecākas sievietēm K-1 laivu klasē 5000m distancē

Madara Aldiņa – 1.vieta

1998. - 1999g. jaunietēm K-1 laivu klasē 5000m distancē

Aleksandra Denafa – 5.vieta

1998. - 1999g. jauniešiem K-1 laivu klasē 10000m distancē

Reinis Kalnarājs – 7.vieta

1998. - 1999g. jauniešiem C-1 laivu klasē 10000m distancē

Artūrs Belans – 3.vieta

 

Paldies treneriem un sportistiem par sasniegtajiem rezultātiem!

Smaiļošanas un kanoe maratons Jelgavā

Skaistā, siltā rudens dienā 3.oktobrī Jelgavā notika Zemgales rudens maratons smaiļošanā un kanoe, kas reizē bija arī Baltijas un Latvijas čempionāts. Piedalījās vairāk nekā 250 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī no Krievijas un Baltkrievijas. Pārstāvot sporta skolu „Rīdzene”, piedalījās vairāk kā 60 airētāji.

Vīriem, junioriem un jauniešiem Lielupē bija jāveic 16 kilometri jeb divi astoņu kilometru apļi (no pilsētas tilta līdz apvedceļa tiltam). Savukārt, sievietēm, veterāniem un jaunākajām vecuma grupām distance bija viens aplis.

Godalgotās vietas:

2.vieta – Madara Aldiņa (K -1 laivu klasē, 8km distancē)

2.vieta – Veronika Fomenko  (C-1 laivu klasē, 8km distancē)

1.vieta – Edvards Ceipe (K-1 laivu klasē, 8km distancē)

2.vieta – Valters Sudmalis (K-1 laivu klasē, 16km distancē)

2.vieta – Donāts Lapato (C-1 laivu klasē, 16km distancē)

3.vieta – Artūrs Belāns (C-1 laivu klasē, 16km distancē)

Apsveicam sportistus ar veiksmīgiem startiem Zemgales rudens maratonā un Latvijas, Baltijas čempionātā smaiļošanā un kanoe!

Sudrabs smaiļošanas un kanoe sacensībās "Olimpic Hopes" Polijā

No 25. -27.septembrim Polijas pilsētā Bydgoszcz notika starptautiskas smaiļošanas un kanoe sacensības „Olimpyc Hopes”. Sacensībās piedalījās 22 komandas no dažādām valstīm kā - Ungārijas, Vācijas, Kanādas, Lietuvas, ASV, Norvēģijas, Latvijas  u.c.

Apņēmības un cerību pilni par veiksmīgiem startiem uz sacensībām devās 12 sporta skolas „Rīdzene” audzēkņi un viņu treneri Ludmila Lazdeniece, Raivo Aglenieks un Andis Priede.

Cerības attaisnojās un L.Lazdenieces audzēknis  Kirils Sokolovs C-1 laivu klasē 200m savā vecuma grupā izcīnīja augsto 2.vietu. Suminām un lepojamies!

Tāpat lielisks sniegums K-4 laivu klasē 200m Mārtiņš Gvazdžiausks ar saviem komandas biedriem ierindojās 8.vietā.

200m distancē  savās vecuma grupās kopvērtējumā

K-1 Valērija Kačane – 35.vieta

K-1  Līva Parfenkova- 20.vieta

K-1 Justīne Andersone – 18.vieta

K-2 Eva Altrofa ar komandas biedru – 18.vieta

C-1 Jekaterina Horkova – 8.vieta

C-2 Jekaterina Horkova ar komandas biedru – 5.vieta

K-1  Mārtiņš Gvzdžiausks – 10.vieta

K-4 Reinis Kalnarājs, Kristaps Lamberts ar saviem komandas biedriem – 13.vieta

C-2 Artūrs Belans, Donats Lapato – 13.vieta

500m distancē  savās vecuma grupās kopvērtējumā

K-1 Līva Parfenkova – 18.vieta

K-1 Justīne Andersone – 18.vieta

K-1 Valērija Kačana – 22.vieta

K-2 Eva Altrofa ar komandas biedru – 16.vieta

K-2 Justīne Andersone ar komandas biedru – 17.vieta

C-1 Jekaterina Horkova  - 7.vieta

C-2 Jekaterina Horkova ar komandas biedru – 5.vieta

C-1 Kirils Sokolovs – 7.vieta

C-2 Artūra Belans, Donats Lapato – 8.vieta

C-4 Artūrs Belans, Donats Lapato, Kirils Sokolovs, Ansis Grišāns – 8.vieta

1000m distancē  savās vecuma grupās kopvērtējumā

K-1 Valērija Kačane – 21.vieta

K-2 Eva Altrofa ar komandas biedru – 15.vieta

K-2 Justīne Andersone 16.vieta

C-1 Jekaterina Horkova – 7.vieta

K-1 Santis Pupuriņš – 35.vieta

K-1 Kristofers Lamberts – 33.vieta

C-1 Donats Lapato – 5.vieta

C-1 Artūrs Belans – 9.vieta

C-2 Kirils Sokolovs ar savu komandas biedru – 7.vieta.

Kopvērtējumā Latvijas komanda ierindojās 16 vietā.

 

Paldies treneriem par nesavtīgo darbu un sportistiem par sniegumu sacensībās!

Audzēkņu dalība Eiropas Junioru un U-23 čempionātā

Baskovā, Rumānijā no 17. -20.septembrim norisinājās Eiropas junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe.

 

Latvijas komandu čempionātā pārstāvēja kuplā skaitā 16 airētāji, no kuriem 10 junioru un 6 U-23 vecuma sportisti. Tostarp sporta skolas „Rīdzene” trīs audzēkņi Staņislavs Leščinskis (trenere L.Lazdeniece), Dāvis Pupuriņš un Artūrs Kleins (treneris A.Priede).

C-1 laivu klasē   U-23 grupā Staņislavs Leščinskis kvalificējās pusfinālam un kopvērtējumā ieguva 12.vietu.

K-2  laivu klasē Dāvis Pupuriņš un Artūrs Kleins kvalificējās pusfinālam un kopvērtējumā ieguva 22.vietu.

Priecājamies un sveicam sportistus un trenerus ar uzrādītajiem rezultātiem Eiropas Junioru un U-23 čempionātā smaiļošanā un kanoe!

"Lucavsalas Open 2015" tradīcija turpinās + rezultāti

Kā jau ik gadu septembra pirmajā sestdienā BJSS „Rīdzene” airēšanas bāzē norisinājās smaiļošanas un kanoe sacensības „Lucavsala Open 2015”. Pulcējās vairāk kā 300 airētāji un viņu treneri no Limbažiem, Brocēniem, Talsiem, Jelgavas, Ventspils, Daugavpils, Liepājas, Salacgrīvas un Rīgas.

Mūsu mērķis popularizēt smaiļošanas un kanoe airēšanas sportu un rast iespēju ikvienam sportistam pierādīt savu varēšanu, neskatoties uz vecumu un meistarību.

Sacensību programmā starti tika doti gan K-1, gan C-1 laivu klasēs attiecīgi pa vecuma grupām startējot 1000m, 2000m, 3000m un 200m, kur tiesības startēt izcīna pirmie 9 labākie sportisti garajās distancēs. Ja attiecīgi garajā distancē kādā no vecuma grupām un laivu klasēm dalībnieku skaits ir mazāks par 9, starts 200m netika dots.

Savukārt, Master grupas sportisti startē 150m garajā distancē, attiecīgi vērtējot četrās vecuma grupās. Starti tika doti arī K-2 un C-2 laivu klasēm 333m garajā distancē,  kur ekipāžas vidējais dalībnieku vecumam summējot abu sportistu vecumam bija jābūt 32 gadi vai 45 gadi.

Mūsu sporta skolu audzēkņu sasniegumi:

E-grupā C-1 1000m distancē

1.v. Antons Kalatiļins

2.v. Valters Martinsons

D grupā K-1 2000m distancē

1.v. Edvards Ceipe

D grupā C-1 2000m distancē

2.v. Iļja Lučenkovs

A grupā K-1 3000m distancē

1.v. Madara Aldiņa

meitenes+sievietes,C-1 2000m distancē

2.v. Jekaterina Horkova

Fināli

E grupā K-1 200m distancē

2.v. Margarita Sokolova

D grupā K-1 200m distancē

1.v. Edvardam Ceipem

D grupā C-1 200m distancē

Iļja Lučenkovs

D grupā K-1 200m distancē

1.vieta Margarita Oša

C grupā K-1 200m distancē

2.vieta Līva Parfenkova

Priecājamies par ikviena trenera ieguldīto darbu, kuri kā nenogurdināmi popularizē šo sporta veidu, rūpējas par savu audzēkņu izaugsmi, motivē trenēties un sacensībās gūt augstus, reizēm pat pārsteidzošus, rezultātus. Tāpat ir lepnums un gandarījums par „Master” grupu sportistiem, kuri ar savu dalību apliecina vēlmi piedalīties sacensībās, pierādot, ka ikdienas rūpes un aizņemtība nav traucēklis aktīvam dzīves veidam.

Esam gandarīti un pateicīgi par veiksmīgi noorganizētām un aizvadītām sacensībām, kā arī lepojamies par ikviena audzēkņa sasniegtajiem rezultātiem, trenera ieguldīto darbu un vecāku un līdzjutēju atbalstu!

Uz tikšanos nākamgad!

Rezultāti.

7 lapa no 18

Atbalstītāji