Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

Kanoe

Piedalās Optikas kausa 2.posmā Limbažos

Limbažos 8.jūlijā norisinājās OC “Limbaži”/Barona Optika kausa 2.posms smaiļošanā un kanoe.

Šoreiz jaunie sportisti mērojās 500m garajā distancē. Sporta skolu "Rīdzene" pārstāvēja 15 jaunie sportisti. Labākos rezultātus uzrādīja: A grupā meitenēm 3.vieta - Vika Altrofa, treneris A.Priede, B grupā zēniem 1.vieta - Rolands Kalniņš, treneris D.Veikšāns, 2.vieta Arnolds Andris Paeglis, treneris T.Smirnovs, B grupa meitenēm 1.vieta – Margarita Sokolova, trenere L.Lazdeniece.

Sveicam audzēkņus un trenerus ar izcīnītajām vietām!

 

Izcīna 1.vietu sporta skolu/klubu komandu vērtējumā

19.un 20.jūnijā Brocēnos norisinājās LKF rīkotās sacensības "Skolēnu sporta spēles" smaiļošanā un kanoe, ar mērķi noskaidrot spēcīgākos komandu vērtējumā un individuālās sacensībās starp Latvijas sporta skolām un klubiem.

Tiek vērtēti abu vecuma grupas (A grupas 1999.-2000.g.dz. un B grupas 2001.-2003.g.dz. sportisti) komandas iegūtie punkti pirmajiem 16. Komandā 12 cilvēki katrā vecuma grupā – 4 meitenes smaiļotājas, 4 smaiļotāji un 4 kanoe airētāji. Meitenes kanoistes komandu vērtējumā netiek ieskaitītas, uzvarētāji tiek apbalvotas.

Mūsu sporta skolas 1.komanda  ar 668 punktiem kopvērtējumā izcīnīja LR Skolēnu spēļu kausu, aiz sevis atstājot Limbažu un Salacgrīvas novadu bērnu un jaunatnes sporta skolu un Jelgavas bērnu jaunatnes sporta skolu. Skolēnu Sporta spēlēs piedalījās 55 sporta skolas audzēkņi.  Vienlaicīgi norisinājās arī LR kausa 2.posms, kā vienīgā dalībniecei K-1 200m un 500m Laurai Skukauskai izcīnītā 1.vieta.

C-1 500m  A zēni

2.v. Kirills Sokolovs

3.v. Artūrs Belāns

K-2 500m  B zēni

3.v. Edvards Ceipe, Artūrs Skrebels

C-2 500m  B zēni

2.v. Iļja Lučenkovs, Genrihs Soļaņiks

K-2 500m B meitenes

3.v. Laura Mazburša, Justīne Matisone

K-2 500m A zēni

3.v. Mārtiņš Gvazdžiausks, Kristaps Laube

C-2 500m A zēni

2.v. Artūrs Belāns, Donats Lapato

K-2 500m A meitenes

2.v. Eva Altrofa, Valērija Kačana

C-1 2000m B zēni

2.v. Iļja Lučenkovs

3.v. Antons Kalatiļins

K-1 2000m B zēni

1.v. Edvards Ceipe

K-1 200m B zēni

1.v. Edvards Ceipe

C-1 2000m B zēni

2.v. Iļja Lučenkovs

K-1 200m B meitenes

3.v. Justīne Matisone

K-1 200m A meitenes

2.v. Līva Parfenkova

3.v. Eva Altrofa

C-1 200m A meitenes

2.v. Jekaterina Horkova

C-2 500m A zēni

3.v. Artūrs Belāns, Donats Lapato

C-1 4x200m B zēni

1.v. Iļja, Lučenkovs, Genrihs Soļaņiks, Antons Kalatiļins, Valters Martinsons

K-2 200m A meitenes

2.v. Eva Altrofa, Valērija Kačana

3.v. Līva Parfenkova, Aleksandra Denafa

K-1 4x 200m B meitenes

1.v. Laura Mazburša, Justīne Matisone, Reina Rituma, Valērija Kleina

C-1 4x200m A zēni

2.v. Artūrs Belāns, Kirills Sokolova, Donats Lapato, Arsēnijs Nitijevskis

K-1 4x200m A zēni

2.v. Mārtiņš Gvazdžiausks, Kristaps Laube, Reinis Kalnarājs, Kristofers Lamberts

K-1 4x 200m A meitenes

1.v. Līva Parfenkova, Eva Altrofa, Aleksandra Denafa, Valērija Kačana

Sveicam sportistus un viņu trenerus ar izcīnītajām vietām!

Veiksmi nākamajos startos!

Veiksmīgi piedalās Optikas kausa 1.posmā Limbažos

Limbažos 10.jūnijā pirmo gadu norisinājās sacensības pašiem mazākajiem smaiļotājiem un kanoe airētājiem. OC „Limbaži”/Barona Optikas kauss tiks organizēts trijos posmos, kur pirmajā kausa posmā jaunie airētāji spēkus mēro 200m distancē, otrajā posmā mēros 500m distancē (8.jūlijā) un trešajā posmā – 1000m garajā distancē (12.augustā).

Šīš sacensības mazajiem ir īpašs ar to, ka vairums sportisti startē pirmo reizi smaiļošanas un kanoe sacensībās un starti tiek dots ar starta sistēmu, kas Latvijā šobrīd ir vienīgā. Sacensībās piedalījās jaunie sportot gribētāji arī no Igaunijas.

Sporta skolu “Rīdzene” sacensībās pārstāvēja 21 jaunais sportists trenera A.Priedes, T.Smirnova, D.Veikšāna vadībā. Mūsu audzēkne Margarita Oša izcīnīja 2.vietu A grupas meiteņu konkurencē,  B  grupas  zēnu konkurencē 1.vieta Rolandam Kalniņam un 2.vieta Arnoldam Jānim Paeglim.

Sveicam trenerus un audzēkņus, vēlam veiksmi nākamajos OC “Limbaži”/ Barona Optika kausa posmos!

Paldies sacensību organizētājiem par veiksmīgi noorganizētām sacensībām mazākajiem censoņiem!

Izmantots raksts un foto šeit.

Smaiļošanas un kanoe starptautiskās sacensības "Sudraba airi 2015"

5.-6.jūnijā Limbažos norisinājās Olimpiskā centra “Limbaži” starptautiskās sacensības smaiļošanā un kanoe “Sudraba airi 2015”. Sporta skolu „Rīdzene” pārstāvēja 70 audzēkņi un viņu treneri A.Aglenieks, L.Lazdeniece, M.Zīle, R.Aglenieks, A.Mackevičs, A.Priede, T.Smirnovs un D.Veikšāns.

Vieninieku laivu klase 200m garajās distancēs:

K-1 200m sievietēm

1.vieta Laura Skukauska

2.vieta Madara Aldiņa

K-1 200m juniorēm

2.vieta Amanda Opalā

K-1 200m jaunietēm

2.vieta Līva Parfenkova

3.vieta Eva Altrofa

K-1 200m meitenēm

1.vieta Margarita Oša

3.vieta Laura Liene Mazburša

K-1 200m juniori

1.vieta Santis Pupuriņš

K-1 200m jauniešiem

2.vieta Mārtiņš Gvazdžiausks

C-1 200m jauniešiem

3.vieta Kirills Sokolovs

K-1 200m zēni

1.vieta Edvards Ceipe

C-1 200m zēni

2.vieta Iļja Lučenkovs

C-1 200m jaunākās grupas zēni

2.vieta Marks Viktors Hansons

K-1 200m jaunākās grupas zēni

1.vieta Antons Kalatiļins

2.vieta Valters Mārtinsons

Divnieku laivu klasēs 200m garajās distancēs:

1.v. Madarai Aldiņai, Laurai Skukauskai – K-2, 1996.g.dz. un vecākas sievietes.

2.v. Santim Pupuriņam, Artūram Kleinam – K-2, 1997-1998.g.dz.jaunieši.

3.v. Justīnei Andersonei, Amandai Opalā – K-2, 1997.-1998.g.dz. juniores.

2.v. Artūram Belānam – C-2, 1999.-2000.g.dz. jaunieši.

3.v. Krillam Sokolovam, Donatam Lapato – C-2, 1999.-2000.g.dz. jaunieši.

2.v. Līvai Parfenkovai – K-2, 1999.-2000.g.dz. jaunietes.

3.v. Valērijai Kačanei, Evai Altrofai – K-2, 1999.-2000.g.dz. jaunietes.

3.v. Raulam Abasovam, Rodrigo Abasovam – K-2, 2001.-2002.g.dz.zēni.

1.v. Margaritai Ošai, Reinai Ritumai – K-2, 2001.-2002.g.dz.meitenes.

3.v. Valērijai Kleinai, Vikai Altrofai – K-2, 2001.-2002.g.dz.meitenes.

1.v. Kārlim Plostniekam, Markam Hansonam – K-2, 2003.-2004.g.dz. zēni.

Stafetēs 4x200m garajās distancēs:


1998.g.dz. un vecākas sievietes (K-1):

1.vieta

Madara Aldiņa, Laura Skukauska,

Justīne Andersone, Amanda Opalā.

1998.g.dz. un vecāki vīrieši (K-1):

3.vieta

Santis Pupuriņš, Artūrs Kleins,

Dāvis Pupuriņš, Dāvis Veikšāns.

1999.g.dz. un jaunāki zēni (C-1):

1.vieta

Kirills Sokolovs, Donats Lapato,

Artūrs Belāns, Arsēnijs Nitijevskis.


1999.g.dz. un jaunāki zēni (K-1):

2.vieta

Mārtiņš Gvazdžiausks, Reinis Kalnarājs,

Kristofers Lamberts, Edvards Ceipe.

3.vieta

Sergejs Nikonovs, Vladislavs Fostijs,

Gregors Nīss, Lukass Nīss.

1999.g.dz. un jaunākas meitenes (K-1):

2.vieta

Līva Parfenkova, Margarita Oša,

Reina Rituma, Laura Mazburša.

3.vieta

Eva Altrofa, Valērija Kleina,

Valērija Kačane, Vika Altrofa.

 

Sveicam sportistus un trenerus ar sasniegtajiem rezultātiem starptautiskajās smaiļošanas un kanoe sacensībās „Sudraba airi 2015!

Vairāk informācijas šeit.

Sacensību 2.dienas ieraksts šeit.

Sacensību foto šeit.

Igaunijas kausa 2.posms „Narvas regate 2015”

23. un 24.maijā Igaunijas pilsētā Narvā sporta skolas smaiļošanas un kanoe nodaļas treneru Ludmilas Lazdenieces un Marijas Zīles audzēkņi piedalījās Igaunijas kausa 2.posma sacensībās “Narvas regate 2015”.

Pirmajā dienā notika sacensības 200m distancē, otrajā dienā – 1000m un 5000m distancēs. Mūsu sporta skolas audzēkņu starts bija veiksmīgs, izcīnot vairākas godalgotās vietas.

23.maija rezultāti:

K-1 200m sievietēm 1.vieta - Laurai Skukauskai

K-1 200m A gr. jauniešiem 2.vieta – Arturam Kleinam

K-1 200m A gr. jaunietēm 2.vieta – Amandai Opalai

K-1 200m B gr. jauniešiem 3.vieta – Sergejam Nikonovam

C-1 200m B gr. jauniešiem 1.vieta – Kirillam Sokolovam

C-1 200m B gr. jauniešiem 3.vieta – Arsēnijam Nitijevskim

K-1 200m C gr. zēniem 3.vieta – Arturam Skrebelam

C-1 200m C gr. zēniem 1.vieta – Antonam Kalatiļinam

K-2 200m vīriešiem 1.vieta - Arturam Kleinam

K-2 200m sievietēm 1.vieta - Laurai Skukauskai un Amandai Opalai

K-2 200m B gr. jauniešiem – 1.vieta Sergejam Nikonovam un Vladislavam Fostijam

C-2 200m B gr. jauniešiem – 1.vieta Arsenijam Nitijevskim un Donatam Lopato

24.maija rezultāti

C- 1 1000m C gr. zēniem 1.vieta – Antonam Kalatiļinam

K-1 5000m C gr. zēniem 3.vieta – Artūram Skrebelam

C-1 5000m B gr. jauniešiem 1.vieta – Kirillam Sokolovam

K-1 5000m A gr. jauniešiem 3.vieta – Arturam Kleinam

K-1 5000m A gr. jaunietēm 3.vieta – Amandai Opalai

K-1 5000m sievietēm 2.vieta – Laurai Skukauskai

K-2 5000m B gr. jauniešiem 2.vieta – Sergejam Nikonovam un Vladislavam Fostijam

C-2 5000m B gr. jauniešiem 1.vieta – Kirillam Sokolovam un Antonam Kalatiļinam

C-2 5000m B gr. jauniešiem 2.vieta – Donatam Lapato un Arsenijam Nitijevskim

K-2 5000m vīriešiem 3.vieta – Artūram Kleinam

K-2 5000m sievietēm 2.vieta – Laurai Skukauskai un Amandai Opalai

 

Sveicam sportistus un trenerus ar sasniegtajiem rezultātiem Igaunijas kausa 2.posmā "Narvas regate 2015"!

Foto - L.Lazdeniece.

9 lapa no 18

Atbalstītāji