Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

Kanoe

Latvijas jaunatnes čempionātā kopvērtējumā uzvar „Rīdzene”

No 29. – 30 . jūnijam Brocēnos norisinājās  Latvijas Kanoe federāciju organizētās Jaunatnes čempionāts, kur tika noskaidrotas 2017.gada labākās jaunatnes komandas, kā arī individuālie uzvarētāji smaiļošanā un kanoe. Šo sacensību ietvarā notika arī Latvijas Republikas kauss – II posms.

Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” komanda sacensībās piedalījās 60 sportistu sastāvā, kur kopvērtējumā izcīna 1020 punktus un atkārtoti iegūst LKF Jaunatnes čempionāta kausu, aiz sevis atstājot Limbažu un Salacgrīvas novadu bērnu un jaunatnes sporta skolu un Jelgavas  bērnu jaunatnes sporta skolu. Komandai punkti summējās attiecīgi no sportistu iegūtās vietas - no 1.vietas līdz 16.vietai, attiecīgi augstākai vietai 17 punkti un ar katru zemāko vietu par vienu punktu mazāk.

Audzēkņi izcīna 11 zelta, 9 sudraba un 9 bronzas medaļas, savukārt kausa II posmā tiek izcīnītas zelta un bronzas medaļas.

Godalgotās vietas:

K-1 200m  A zēni

1.v. Edvards Ceipe

/tr.R.Aglenieks/

3.v. Rauls Abasovs

/tr.R.Aglenieks/

C-1 200m  A zēni

1.v. Iļja Lučenkovs

/tr.A.Mackevičs/

K-1 200m A meitenes

1.v. Margarita Oša

/tr.R.Aglenieks/

C-1 200m B zēni

1.v. Antons Kalatiļins

/tr.L.Lazdeniece/

2.v. Valters Mārtinsons

/tr. A.Mackevičs/

K-1 200m B meitenes

3.v. Margarita Sokolova

/tr.L.Lazdeniece/

C-2 200m A zēni

3.v. Genrihs Soļaņiks, Artjoms Nitijevskis

/tr.L.Lazdeniece/

K-2 200m A meitenes

2.v. Valērija Kleine, Milana Zavacka

/tr.L.Lazdeniece

3.v. Justīne Matisone, Hanna Hansone

/tr.R.Aglenieks/

K-1 500m A zēni

1.v. Edvards Ceipe

/tr.R.Aglenieks/

K-1 500m A meitenes

1.v. Margarita Oša

/tr.R.Aglenieks/

C-1 500m A Zēni

2.v. Iļa Lučenkovs

/tr.A.Mackevičs/

K-2 500m B meitenes

1.v. Margarita Sokolova,

Melina Smirnova

/tr.L.Lazdeniece/

C-2 500m B zēni

1.v. Valters Mārtinsons, Antons Kalatiļins

/tr.A.Mackevičs, L.Lazdeniece/

3.v. Andrejs Fomenko, Artūrs Uzulnieks

/tr.A.Mackevičs, L.Lazdeniece/

K-1 2000m B meitenes

3.v. Margarita Sokolova

/tr.L.Lazdeniece/

 

C-2 500m  A zēni

3.v. Genrihs Soļaņiks, Artjoms Nitijevskis

/ tr.L.Lazdeniece/

C-1 2000m B zēni

1.v. Antons Kalatiļins

/tr.L.Lazdeniece/

2.v. Valters Mārtinsons

/tr.A.Mackevičs/

K-2 500m A meitenes

1.v. Margarita Oša, Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks/

3.v. Valērija Kleine, Milana Zavacka

/tr.L.Lazdeniece/

C-1 4x 200m B zēni

1.v. Artis Žube, Alekss Engelbrehts, Valters Mārtinsons, Antons Kalatiļins

/tr.L.Lazdeniece, tr.A.Mackevičs/

2.v. Andrejs Fomenko, Patriks Pudāns, Egīls Abazorins, Artūrs Uzulnieks

/tr.L.Lazdeniece, tr.A.Mackevičs/

C-1 4x 200m A zēni

2.v Genrihs Soļaņiks, Iļja Lučenkovs, Kārlis Mārtinsons, Artjoms Nitijevskis

/tr.L.Lazdeniece, tr.A.Mackevičs/

K-1 4x 200m A meitenes

1.v. Kitija Pusķeire, Hanna Hansone, Reina Rituma, Laura Mazburša

/tr.R.Aglenieks/

2.v. Nadežda Šatohina, Annija Jākobsone, Milana Zavacka, Valērija Kleine

/tr. L.Lazdeniece, J.Apters, D.Veikšāns/

K-1 4x200m A zēni

2.v. Ingus Justs, Rauls Abasovs,

Elgars Jevsējevs, Pēteris Šlosbergs

/tr. R. Aglenieks/

C-1 500m vīrieši LR kauss

3.v. Staņislavs Leščinskis

/tr. L.Lazdeniece/

K-1 500m sievietes LR kauss

1.v. Laura Skukauska

/tr. M.Zīle/

 

BJSS „Rīdzene” smaiļošanas un kanoe nodaļas audzēkņiem Eiropas Junioru un U23 čempionātā sudraba godalga

 

Aizvadītās nedēļas nogalē no 22.-25.jūnijam Belgradā, Serbijā norisinājās Eiropas Junioru un U23 čempionāts. Latvijas izlases sastāvā no sporta skolas „Rīdzene” čempionātā piedalījās 8 sportisti, Laura Skukauska, Madara Aldiņa, Mārtiņš Gvazdžiausks, Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts, Līva Parfenkova, Margarita Oša un Artūrs Belans.

 

Labāko rezultātu junioru konkurencē trenera Raivo Aglenieka vadībā uzrādīja smailīšu divnieks 200m distancē Edvards Ceipe un Kristofers Lamberts ierindojoties augstajā  otrajā vietā, no uzvarētāju  itāļu divnieka atpaliekot vien  0.364 sekundes.

Savukārt  25.jūnijā kanoe junioru konkurences A finālā 500m distancē devītajā vietā ierindojās  divnieks Ansis Grišāns un Artūrs Belans (treneris Aivars Mackevičs).

 

Sveicam trenerus un sportistus ar sasniegumiem Eiropas čempionātā!!!

BJSS „Rīdzene” kausa izcīņas I posms

Aizvadītās nedēļas nogalē 16.jūnijā, Rīgā, Lucavsalā sporta skola „Rīdzene” sadarbībā ar smaiļošanas un kanoe airēšanas treneriem organizēja kausa izcīņas I posmu. Šajā posmā distances garums bija 1000m, savukārt II posmā jūlijā 500m, bet III posmā augustā 200m.

Sacensības tiek organizētas 3 vecuma grupās - A. grupa 2002.- 2003.g.dz, B. grupa 2004. – 2005.g.dz. un C grupa 2006. g.dz.un jaunāki zēni un meitenes K-1 un C-1 laivu klasē.

Nākamais II posms notiks 14. jūlijā, kur tiek aicināti vēl vairāk jauno sportistu atbalstītāji vecāki, draugi, paziņas.

Godalgotās vietas:

K-1 1000m 2002. – 2003.g.dz. jaunieši

1 vieta Inguss Justs /R. Aglenieks/

2. vieta Jānis Žurilo /D.Veikšāns/

3. vieta Kristaps Kaņējevs /D. Veikšāns/

K-1 1000m 2002. – 2003.g.dz. jaunietes

1.vieta Milana Zavacka /L.Lazdeniece/

2. vieta Ieva Kanajeva /J.Apters/

3. vieta Annija Jākobsone / D.Veikšāns/

C-1 1000m 2002. – 2003.g.dz. jaunieši

1.vieta Antons Kalatiļins /L.Lazdeniece/

2. vieta Artjoms Nitijevskis /L.Lazdeniece/

3. vieta Artis Žube / A.Mackevičs/

K-1 1000m 2004. – 2005.g.dz. jaunieši

1. vieta Iļja Vincāns /A.Mackevičs/

2. vieta Rolands Kalniņš /D.Veikšāns/

3. vieta Erasts Nazarenko / M.Zīle/

K-1 1000m 2004. – 2005.g.dz. jaunietes

1. vieta Margarita Solkolova /L.Lazdeniece/

2. vieta Melina Smirnova /L.Lazdeniece/

3. vieta Eleonora Fiseiska /L.Lazdeniece/

C-1 1000m 2004. – 2005.g.dz. jaunieši

1.vieta Alekss Engelbrehts / A.Mackevičs/

2. vieta Andrejs Fomenko /L.Lazdeniece/

3. vieta Marks Kacens - Adamovičs /L.Lazdeniece/

K-1 1000m 2006.g.dz. un jaunāki zēni

1.vieta Ivans Popijs / J.Apters/

2. vieta Rafaels Šūpulnieks /D.Veikšāns/

3. vieta Artūrs Meiers /J.Apters/

K-1 1000m 2006.g.dz. un jaunāki meitenes

1.vieta Gerda Vilnīte / M.Zīle/

2. vieta Māra Krone /M.Zīle/

C-1 1000m 2006.g.dz. un jaunāki zēni

1.vieta Georgijs Žuks / A.Mackevičs/

2. vieta Edgars Engelbrehts /E.Buliņš/

3. vieta Rihards Korago /E.Buliņš/

Paldies līdzjutējiem - vecākiem un tiekamies II kausa izcīņas posmā!!!

 

Latvijas Republikas junioru un U23 čempionāts

No 9. līdz 11.jūnijam Limbažos Lielezera airēšanas bāzē norisinājās LR junioru un U-23 čempionāts, kuru mērķis ir noteikt 2017.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus junioru un U-23 vecuma grupās. kā arī Latvijas izlases komandu sastāvu atlase dalībai Pasaules junioru un U-23 čempionātam.

Sporta skolu „Rīdzene” sacensībās Limbažos pārstāvēja 48 audzēkņi un viņu treneri - A.Mackevičs, L.Lazdeniece, M.Zīle, D.Veikšāns un R.Aglenieks, izcīnot vairākas godalgotās medaļas – 12 zelta, 13 sudraba, 16 bronza.

Godalgotās vietas:

 

K-1 200m juniori:

1.vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta - Edvards Ceipe

/tr. R.Aglenieks/

C-1 200m juniori:

3. vieta – Artūrs Belāns / tr. A. Mackevičs/

K-1 200m juniores:

2.vieta – Līva Parfenkova

/tr.R.Aglenieks/

3.vieta – Eva Altrofa

/tr.K.Straume/

K-1 U23 200m sievietes:

1. vieta – Madara Aldiņa /tr. R.Aglenieks/

2. vieta – Laura Skukauska/ tr. M.Zīle/

K-2 200m juniori:

1.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts /tr.R.Aglenieks/

2. vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks, Reinis Kalnarājs /tr. R.Aglenieks/

K-2 200m juniores:

2.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša

/tr.R.Aglenieks/

K-4 200m juniori:

1.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts, Mārtiņš Gvazdžiausks, Kristaps Laube

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Vladislavs Fostijs (apvienotā komanda)/tr. L.Lazdeniece/

C-4 200m juniori:

1. vieta Artūrs Belāns, Iļja Lučenkovs /tr. A.Mackevičs/

K-4 200m juniores:

2.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša, Eva Altrofa, Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks/

K-1 4x200m juniores:

1.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša, Eva Altrofa, Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks,/

3. vieta – Valērija Kačana, Valērija Kleine, Milana Zavacka, Annija Jākobsone

/tr. L.Lazdeniece, D.Veikšāns/

K-1 4x200m juniori:

2.vieta – Edvards Ceipe, Reinis Kalnarājs, Kristofers Lamberts, Mārtiņš Gvazdžiausks

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Sergejs Nikonovs, Gregors Nīss, Vladislavs Fostijs, Jurijs Avkštoļs

/tr. M.Zīle, L.Lazdeniece/

C-1 4x200m juniori:

2. vieta – Artūrs Belāns, Artūrs Krasnoluckis, Genrihs Soļaņiks, Iļja Lučenkovs/tr. A.Mackevičs, .Lazdeniece/

K-1 500m juniori:

3.vieta – Kristaps Laube

/tr.K.Straume/

K-1 500m juniori:

3.vieta – Eva Altrofa

/tr.R.Aglenieks/

K-1 500m U23 sievietes:

1. vieta – Laura Skukauska/tr. M.Zīle/

2. vieta Madara Aldiņa /tr.R.Aglenieks/

K-2 500m juniori:

3.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts /tr.R.Aglenieks/

C-2 500m juniori:

2. vieta – Artūrs Belāns (apvienotā komanda)/tr. A.Mackevičs/

3. vieta – Artūrs Krasnoluckis, (apvienotā komanda)/tr. A.Mackevičs/

K-2 500m juniores:

2.vieta – LīvaParfenkova, Margarita Oša,

/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Eva Altrofa, Reina Rituma

/tr. R.Aglenieks/

K-4 500m juniores:

1.vieta – Līva Parfenkova, Margarita Oša, Eva Altrofa, Laura Reina Rituma

/tr.R.Aglenieks/

K-4 500m juniori:

2.vieta – Vladislavs Fostijs (apvienotā komanda) /tr.L.Lazdeniece/

C-4 juniori 500m:

1. vieta – Artūrs Belāns, Iļja Lučenkovs /tr.A.Mackevičs/

C-4 juniori 500m:

1. vieta – Artūrs Belāns, Iļja Lučenkovs /tr.A.Mackevičs/

K -1 1000m juniori:

3.vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks

/tr.R.Aglenieks/

K-1 1000m juniores:

3.vieta – Eva Altrofa

/tr K.Straume/

K-1 1000m U-23 sievietes:

1.vieta – Laura Skukauska

/tr.M.Zīle/

3.vieta – Staņislavs Leščinskis

/tr L.Lazdeniece/

K-2 1000m juniori:

1.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts/tr.R.Aglenieks/

3. vieta – Sergejs Nikonovs, Gregors Nīss /tr. M.Zīle/

K-2 1000m juniores:

2.vieta –Līva Parfenkova, Margarita Oša /tr. R.Aglenieks/

3. vieta – Valērija Kačana, Elīna Veispale /tr. L.Lazdeniece/

K-4 1000m juniori:

2.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts, Mārtiņš Gvazdžiausks, Kristaps Laube /tr. R.Aglenieks/

C-4 1000m juniori:

2.vieta – Artūrs Belāns, Artūrs Krasnoluckis (apvienota komanda)

/tr. A.Mackevičs /

Limbažos notiek starptautiskās sacensības „Sudraba Airi”

 

2. un 3.jūnijā  Olimpiskā centra „Limbaži” airēšanas bāzē norisinājās starptautiskās smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensības „Sudraba Airi 2017”.

 

Sacensībās sportisti startēja smailīšu un kanoe vieniniekos 200m distancē, kā arī divniekos četriniekos, sacenšoties dažādās vecuma grupās.

Smaiļotāji un kanoe airētāji vīriešu konkurencē K-1 un C-1 laivu klasē 200m cīnījās par galveno balvu - sudrabkaļa Oļega Auzera izgatavotajiem kausiem „Sudraba airi”. Piemiņai sportistiem pasniedz ne tikai sudrabkaļa veidotus simboliskus sudraba airus, zelta, sudraba vai bronzas nokrāsā, bet arī naudas balvas. Pārējo vecuma grupu un distanču godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar medaļām. Paši mazākie ar diplomiem.

Sporta skolu „Rīdzene” pārstāvēja 68 airētāji treneru Raivo Aglenieka, Ludmilas Lazdenieces, Aivara Mackeviča, Marijas Zīles, Dāvja Veikšāna vadībā.

Sporta skolas audzēkņi izcīna 8 zelta, 13 sudraba un 7 bronzas medaļas.


Godalgotās vietas:

 

K-1 laivu klasēs:

1.vieta – Laura Skukauska

/tr.M.Zīle/

3.vieta – Madara Aldiņa /tr.R.Aglenieks/

1.vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks /tr.R.Aglenieks/

3.vieta – Kristaps Laube /tr.R.Aglenieks/

2.vieta - Margarita Oša /tr.R.Aglenieks/

C-1 laivu klasēs:

2.vieta – Arvis Iļjins

/tr.R.Aglenieks/

1.vieta - Artūrs Belāns

/tr.A.Mackevičs/

2.vieta - Iļja Lučenkovs

/tr. A.Mackevičs/

1. vieta – Antons Kalatiļins

/tr. L.Lazdeniece/

 

K-2 laivu klasē - 200m distancē:

1.vieta – Edvards Ceipe, Kristofers Lamberts (tr.R.Aglenieks)

2. vieta – Mārtiņš Gvazdžiausks, Reinis Kalnarājs (tr.R.Aglenieks

3.vieta – Vladislavs Fostijs (tr.L.Lazdeniece), Gints Markavičs

1.vieta – Laura Mazburša, Kitija Pusķeire (tr.R.Aglenieks),

2.vieta – Justīne Matisone, Hanna Hansone (tr.R.Aglenieks),

2.vieta – Melina Smirnova, (tr.L.Lazdeniece), Zane Kaluma (tr.M.Zīle)

2.vieta – Marks Hansons (tr.R.Aglenieks),  Ēriks Upmanis (tr.D.Veikšāns)

C-2 laivu klasē – 200m distancē:

1.vieta - Artūrs Belāns (tr.A.Mackevičs), Ansis Grišāns

3. vieta – Artūrs Krasnoluckis (tr.A.Mackevičs) , Rinalds Ozolnieks

3.vieta – Genrihs Soļaņiks, Artjoms Nitijevskis (tr.L.Lazdeniece)

1.vieta – Valters Mārtinsons (tr.A.Mackevičs), Antons Kalatiļins (tr.L.Lazdeniece)

2. vieta - Marks Kacens-Adamovičs, Andrejs Fomenko (tr.L.Lazdeniece)

K-4 laivu klasē 200m:

3.vieta - Edvards Ceipe ,Kristofers Lamberts ,Mārtiņš Gvazdžiausks, Reinis Kalnarājs (tr.R.Aglenieks),

3.vieta – Miks Upmanis, Jānis Francis Žurilo, Kristaps Kaņejevs, Ēriks Upmanis(tr.D.Veikšāns)

C-4 laivu klasē 400m:

2.vieta - Kirils Sokolovs (tr.L.Lazdeniece), Artūrs Kranoluckis (tr.A.Mackevičs), Donats Lapato (tr.L.Lazdeniece), Iļja Lučenkovs (tr.A.Mackevičs)

2.vieta - Artūrs Belāns ,Artūrs Krasnoluckis ,Kristaps Gailums(tr.A.Mackevičs), Staņislavs Leščinskis (tr.L.Lazdeniece)

2. vieta – Genrihs Soļaņiks, Antons Kalatiļins (tr.L.Lazdeniece), Iļja Lučenkovs, Valters Mārtinsons(tr. A.Mackevičs)

Sveicam ar sasniegtajiem rezultātiem starptautiskajās smaiļošanas un kanoe sacensībās „Sudraba Airi 2017”!

 

2 lapa no 18

Atbalstītāji