Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

BJSS Rīdzene

Iekšējie noteikumi Nr. SPSR-16-3-nts

BJSS "Rīdzene" 29.06.2016. iekšējie noteikumi Nr.SPSR-16-3-nts "Par kārtību bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" airēšanas bāzes teritorijā" šeit.

Tiek noskaidroti 2016.gada Rīgas sporta laureāti

9. decembrī, kinoteātrī „Splendid palace” tika sveikti Rīgas labākie sportisti, treneri, komandas, kā arī sumināti populārākie sporta pasākumu organizatori.

Šogad starp laureāta labākajiem nominantiem varēja vērot arī BJSS “Rīdzene” peldēšanas nodaļas pārstāvjus – nominācijā “Rīgas labākais treneris” – Vitaliju Solovjovu, savukārt nominācijā “Rīgas labākā sportiste individuālajos sporta veidos” – Danu Kolidzeju. Šogad mūsējiem diemžēl neizdevās uzvarēt, tomēr gandarījums par sava darba novērtēto ieguldījumu, rezultātiem un dalību šāda mēroga pasākumā, ir neizsakāmi liels.

Par 2016. gada Rīgas labāko sportisti atzina daiļslidotāju Angelīnu Kučvaļsku, par labāko sportistu – vieglatlētu Zigismundu Sirmo. Savukārt par mūža ieguldījumu sportā sumināja ilggadējo vieglatlētikas treneri Uldi Kurzemnieku.

Svinīgajā pasākumā balvu nominācijā „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām” saņēma vieglatlēts Aigars Apinis. Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzīta basketbola komanda „TTT Rīga”, savukārt Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos ir modernās pieccīņas sportisti Ruslans Nakonečnijs un Pāvels Švecovs. Par 2016. gada galvaspilsētas labāko treneri ir atzīts basketbola treneris Ainārs Čukste. Nominācijā „Uzlecošā zvaigzne sporta” balvu ieguva basketboliste Digna Strautmane. Par gada notikumu aizvadītajā gadā atzina FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta 10. posmu, kas risinājās Rīgā.

Šajā gadā nominācijā „Sporto visi kopā” balvu ieguva tautas skrituļošanas pasākums „Brīvības ielas nakts brauciens”, kurš risinājās „Rīgas Sporta nakts” ietvaros, un tajā piedalījās vairāk nekā 8000 skrituļotāju.

 

Foto: Z. Zālmanis (Nikon)

Saistītais raksts - www.e-skola.lv

BJSS "Rīdzene" iepirkumu procedūru plāns 2016.gadam

 

Nr.p.k.

Nosaukums

Izpildes laiks

1.

Degvielas piegāde BJSS “Rīdzene” vajadzībām

18.03.2016.

2.

Autotransporta pakalpojumi BJSS „Rīdzene” audzēkņu pārvadāšanai

18.03.2016.

3.

Mikroautobusu noma BJSS „Rīdzene” audzēkņu un laivu pārvadāšanai

20.05.2016.

4.

Sporta inventāra K-2 smailīšu laivas iegāde smaiļošanā un kanoe

30.05.2016.

Sportistiem sadalītas LSFP Sporta stipendijas

7. novembrī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes sēdē tika apstiprināti LSFP Sporta stipendijas saņēmēji 2016./2017. studiju gadam. Kopumā stipendijas tiks piešķirtas 48 sportistiem, tostarp peldētājam Ģirtam Feldbergam un smaiļotājām Laurai Skukauskai un Madarai Aldiņai

Šogad LSFP Sporta stipendiju konkursam pieteicās rekordliels pretendentu skaits – 81 studējošo sportistu, no kuriem 9 pārstāv vieglatlētiku, 7 – airēšanu, 6 – florbolu, pa pieciem pieteikumiem tika saņemti no pludmales volejbolistiem un kalnu slēpotājiem. Aktīvi savu kandidatūru pieteica arī smaiļošanas, orientēšanās un MTB riteņbraukšanas sportisti.

Ģirts Feldbergs jau atkārtoti veiksmīgi startējis LSFP ikgadējā stipendiju konkursā un šogad saņems 800 EUR lielu stipendiju. Smaiļotājas Madara Aldiņa un Laura Skukauska attiecīgi saņems 600 EUR un 400 EUR. Studējošie sportisti aktīvi pieteikušies LSFP stipendijai arī no pārējām vadošajām Latvijas augstskolām – Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Banku augstskolas, Ventspils Augstskolas un citām.

LSFP prezidents Einars Fogelis: “Priecē, ka daudzi augstas klases Latvijas sportisti laicīgi domā par savu duālo karjeru, uzrādot labus rezultātus gan sportā, gan studijās augstskolā. Mēs varam būs lepni par to, ka šobrīd aug jaunā sportistu paaudze, kas savu karjeru saista ar sportu, bet nākotni – ar Latviju. LSFP jau kopš 2007. gada sniedz sportojošajiem studentiem finansiālu atbalstu, liekot pamatus tam laika periodam, kas sekos pēc profesionālā sporta karjeras beigām. LSFP vārdā vēlos arī aicināt universitātes sniegt lielāku atbalstu jaunajiem talantiem sportā.”

LSFP Sporta stipendijas tiek piešķirtas kopš 2007. gada. Lēmumu par stipendiju piešķiršanu pieņem LSFP valde, pamatojoties uz Sporta stipendiju komisijas rekomendāciju, kas balstīta uz sportistu sekmēm un sportiskajiem sasniegumiem pēdējā gada laikā. Ik gadu piešķirto stipendiju apmērs atkarīgs no pieejamā stipendiju fonda attiecīgajā gadā, tomēr tas nevar pārsniegt 1500 eiro vienam studentam par vienu studiju gadu. Stipendija paredzēta stipendiātu akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai.

Viens no konkursa galvenajiem mērķiem ir atbalstīt sekmīgi studējošos izlases līmeņa sportistus, sniedzot materiālo atbalstu mācību un treniņu darbam. Stipendiju finansēšanas avots ir valsts budžeta programma “Sports”. Šajā gadā LSFP Sporta stipendiju konkursam pieteicās 81 studējošais sportists, no kuriem finansējumu saņems 48.

Ar LSFP Sporta stipendiju saņēmēju sarakstu 2016./2017. studiju gadam var iepazīties šeit: http://www.lsfp.lv/jaunumi/zinas/apstiprinati-lsfp-sporta-stipendiju-sanemeji

Par Latvijas Sporta federāciju padomi:

Latvijas Sporta federāciju padome ir sporta nozares patstāvīga Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atzīto 89 sporta federāciju apvienība, kura atbilstoši Sporta likumam pārstāv un īsteno to kopīgās intereses.

Paziņojums par iepirkuma rezultātiem

BJSS „Rīdzene” iepirkumu komisija pieņēmusi lēmumu par iepirkuma „Sporta inventāra K-2 smailīšu laivas iegāde smaiļošanā un kanoe” (id. Nr. BJSS „Rīdzene” 2016/6) rezultātiem un noteikusi iepirkuma uzvarētāju - SIA „Prestol Factory”.

Pamatojums: BJSS „Rīdzene” 03.11.2016. iepirkumu komisijas lēmums (sēdes protokols Nr.SPSR-16-53-pro).

Iepirkuma kontaktpersona – A.Aglenieks, tel. 29461790.

4 lapa no 11

Atbalstītāji