Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

BJSS Rīdzene

Rīgas pašvaldība uzvar Latvijas IV Olimpiādē

No 1. līdz 3.jūlijam Valmierā norisinājās Latvijas IV Olimpiāde, kurā kopumā piedalījās 4724 dalībnieki, pārstāvot 94 pašvaldības.

Latvijas IV Olimpiādes programmā bija iekļauti 26 Olimpiskie sporta veidi, no tiem Valmierā notika badmintons, basketbols, bokss, futbols, handbols, šosejas riteņbraukšana, svarcelšana, triatlons, vieglatlētika, volejbols, pludmales volejbols un airēšanas slaloms. Tāpat Valmierā notika Olimpiādē iekļautais neolimpiskais sporta veids – orientēšanās – un paraugdemonstrējumi šahā.

Atsevišķi sporta veidi tika organizēti Olimpiādes rīkotāj pilsētas – Valmieras – sadarbības pašvaldībās. Cēsīs norisinājās cīņa, džudo, loka šaušana, paukošana, MTB riteņbraukšana, taekvondo, teniss, kā arī neolimpiskais sporta veids – florbols. Jūrmalā norisinājās airēšana, kas tika organizēta Lielupē, bet Burtnieku novadā notika burāšanas, golfa, BMX riteņbraukšanas un stenda šaušanas sacensības. Kocēnu novadā ikviens varēja vērot jātnieku sporta sacensības, bet Rūjienā – regbiju. Smaiļošana un kanoe notika Limbažos, savukārt galda tenisa sacensības – Alojā. Rīgā norisinājās peldēšana un vingrošanas disciplīnas, sporta centrā “Kleisti” notika sacensības jātnieku sportā. Valkā notika ložu šaušanas sacensības.

Latvijas IV Olimpiādes sauklis ir “Iedvesmo Latviju! Piedalies, uzvari!”, kas tika radīts ar mērķi vienot sportistus kopējiem sporta svētkiem, veicināt patriotismu, pārsteigt ar sportisko sniegumu, iedvesmot un motivēt citam citu, kā arī mudināt Latviju, tās iedzīvotājus justies lepniem par saviem sportistiem un viņu sasniegumiem.

Savukārt, Rīgas pašvaldības komanda Olimpiādē piedalījās ar saukli „Spēks ir Rīgā!”, piedaloties 524 sportistiem. Kopvērtējumā Rīgas pašvaldībai ir nepārspējami, izcīnot 174 medaļas – 66 zelta, 48 sudraba un 60 bronza, kur starp 94 pašvaldībām pārliecinoši izcīna 1.vietu komandu vērtējumā, atstājot aiz sevis 2.vietā Ventspils komandu ar izcīnītajām 70 medaļām, 3.vietā – Jūrmala ar 60 medaļām.

Olimpiskās vērtības popularizēja četri Latvijas IV Olimpiādes vēstneši: valmierietis, vienīgais divkārtējais Olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs, cīkstone Anastasija Grigorjeva, šķēpmetēja Sinta Ozoliņa un svarcēlājs Artūrs Plēsnieks. Vēstneši katrs pārstāv savu novadu, tādējādi simboliski apliecinot Latvijas vienotību, spēju satikties Valmierā, pulcināt labākos Latvijas sportistus un līdzjutējus.

Rīgas pilsētu pārstāvēja arī mūsu skolas ūdens sporta veidu nodaļas 51 sportists un 8 treneri, izcīnot 34 godalgotās vietas.

Peldēšanā Rīgas komandu pārstāv 16 sporta skolas audzēkņi, jāpiebilst, ka sacensības norisinājās Rīgā un īsi pēc 92.Latvijas čempionāta. Rīgai peldētāji izcīna 26 medaļas. Pirmajā dienā jaunieši izcīna trīs 1.vietas, četras 2.vietas un sešas 3.vietas, savukārt otrajā – divas 1.vietas, piecas 2.vietas un sešas 3.vietas.. Alise Vējone izcīnījusi 3.vietas 100m un 200m brasā. Daniila Bobrova kontā piecas medaļas - 1.vieta 200m brasā, 2.vietas – 100m brasā, komandu stafetēs 4x100m brīvajā stilā, 4x100m kombinētajā stafetē un 3.vieta 400m kompleksā. Darja Gorbača – 2.vieta 100m uz muguras, komandu peldējumā 1.vieta 4x100m kombinētajā stafetē, 2.vieta 4x100m brīva stila stafetē un 3.vieta 200m uz muguras. Renārs Bundzis – 3.vietas 100m un 200m uz muguras un 2.vieta 4x100m kombinētajā stafetē. Kristiāna Maskava – 1.vieta 4x100m kombinētajā stafetē un 2.vieta 4x100m brīvā stila stafetē. Fjodors Mjasojedovs – 2.vietas komandu stafetēs 4x100m brīvajā stilā un 4x100m kombinētajā stafetē. Dana Kolidzeja – 2.vietas 100m un 200m brasā, 1.vieta 4x100m kombinētajā stafetē, 2.vieta – 4x100m brīvajā stilā. Renāte Vulfa – 1.vietas 100m un 200m tauriņstilā, 1.vieta 4x100m kombinētajā stafetē un 2.vieta 4x100m brīvā stila stafetē. Uldis Tazāns – 3.vieta 200m brasā. Andrejs Rožalovskis – 2.vieta 4x100m brīvā stila stafetē.

Vindsērfingā Rīgas komandas pārstāvis bija mūsu skolas treneris Arnis Krauklis, kurš Rīgas komandas sastāvā iekļāva arī labākos 5 sporta skolas sportistus. Namejs Dreimanis Techno 293 klasē izcīna zelta medaļu Rīgas pilsētai.

Sporta treneris Aivars Misiņš ved Rīgas komandu airēšanas slalomā, iekļaujot sastāvā 8 sporta skolas audzēkņus, kā arī sporta skolas absolventus. Jāpiebilst, ka šī ir pirmā Olimpiāde, kurā airēšanas slaloms tiek iekļauts olimpisko sporta veidu sarakstā. Pateicoties neatlaidīgumam, uzņēmībai un apņēmībai, sacensību galvenais tiesnesis Aivars Misiņš ir izcili sagatavojies un noorganizējis sacensības augstā līmenī, ko ir novērtējuši arī Latvijas IV  Olimpiādes organizētāji. Rīgas komandai airēšanas slaloma audzēkņi ir atnesuši divas zelta medaļas, ko ir izcīnījusi Juta Murziņa gan K-1, gan C-1 laivu klasē. Savukārt, bijusī audzēkne un sporta skolas trenere Santa Krauja izcīna sudraba medaļu C-1 laivu klasē.

Smaiļošanā un kanoe, startējot 23 sportistu sastāvā, šoreiz par godalgotajām vietām Rīgas komandai parūpējās dāmas, viņu īpašumā ir izcīnītas 1 zelta, 2 sudraba un  2 bronzas medaļas. Pirmajā dienā lielisku startu ir parūpējušās Rīgas meiteņu komanda K-4 laivu klasē, kur cīnoties 500m garajā distancē ar Jelgavas komandu izcīna zelta medaļu, apsteidzot par 1,47 sekundēm. Rīgas meiteņu zelta kvartets – Madara Aldiņa, Laura Skukauska, Līva Parfenkova, Amanda Opolā. Sacensību otrajā dienā tika dots starts 200m īsajā distancē, kur fināla braucienā 2.vietu izcīna Madara Aldiņa. Trešajā dienā starts tika dots 500m garajās distancēs, kur komandu braucienā K-2 laivu klasē 2.vieta (Madara Aldiņa, Līva Parfenkova) un 3.vieta (Laura Skukauska, Amanda Opolā) ir izcīnīta Rīgas pilsētai. Individuālos braucienos K-1 laivu klasē 2.vieta Madarai Aldiņai un 3.vieta Laurai Skukauskai. Jāpiebilst, ka cienījamu konkurenci Latvijas IV Olimpiādē uzrāda bijusī sporta skolas audzēkne un trenere Lāsma Liepa, kura pārstāvot Turciju nesen kā notikušajā Eiropas čempionātā Maskavā ir izcīnījusi zelta medaļu un pērn ir kvalificējusies Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Liels paldies sportistiem, treneriem un Rīgas domes atbalstītājiem par vienotu un saliedētu komandu un par iegūto sporta svētku sajūtu Latvijas IV Olimpiādē!

 

Saistīts raksts - Latvijas IV Olimpiāde , Rīga Latvijas Olimpiādē

Paziņojums par iepirkuma rezultātiem

BJSS „Rīdzene” iepirkumu komisija pieņēmusi lēmumu par iepirkuma „Mikroautobusa noma BJSS "Rīdzene" audzēkņu un laivu pārvadāšanai” (id. Nr. BJSS „Rīdzene” 2016/4) rezultātiem un noteikusi iepirkuma uzvarētāju - SIA „OM Design”.

Pamatojums: BJSS „Rīdzene” 27.05.2016. iepirkumu komisijas lēmums (sēdes protokols Nr.SPSR-16-27-pro).

Iepirkuma kontaktpersona – A.Aglenieks, tel. 29461790.

Publisko iepirkumu likuma 8.² panta kārtībā

"Sporta inventāra K-2 smailīšu laivas iegāde smaiļošanā un kanoe"

nolikums šeit.

Sporta skola “Rīdzene” piedalās Lielajā Talkā Lucavsalā

Šogad visā valstī Lielajā Talkā sakopt un labiekārtot apkārtējo vidi devušies aptuveni 190 000 cilvēku, kā rezultātā ir atkārtots 2011.gadā uzstādītais talkas dalībnieku skaita rekords. Sporta skolas „Rīdzene” administrācija ar smaiļošanas un kanoe nodaļas treneriem, audzēkņiem, vecākiem un draugiem piedalījās sporta skolas “Rīdzene” airēšanas bāzē Lucavsalā un tās apkārtnē.

Sakoptas gan ceļmalas, upes malas un apkārtnes teritorija. Liela daļa talkotāju norāda, ka pēc paveiktā darba esot bijusi liela gandarījuma sajūta, kā arī atlikusī dienas daļa pavadīta kopīgās pēc talkas aktivitātēs – ieturot kopīgas maltītes par kuru parūpējās sporta skolas administrācija, atskatoties uz paveikto un piedaloties dažādās sporta aktivitātēs.

Šogad Lielās Talkas sauklis skanēja – „Latvijai būt zaļai”. Mēc ticam, ka ar savu veikumu esam palīdzējuši tapt tīrākai, ne tikai airēšanas bāzei un tās apkārtnei, bet arī Latvijai tapt skaistākai, zaļākai un mājīgākai.

Tika savākti un piepildīti vairāk kā 70 Lielās Talkas maisi ar dažādām mūsu zemei kaitīgām lietām.

Pateicamies ikvienam par ieguldīto darbu un vēl arī ikdienā rūpēties par apkārtējo vidi, lai Latvijas simtgadē mēs varētu teikt, ka Latvija ir zaļākā valsts pasaulē!

Paziņojums par plānoto līgumu 8.² panta kārtībā

Publisko iepirkumu likuma 8.² panta kārtībā

„Mikroautobusa noma BJSS "Rīdzene" audzēkņu un laivu pārvadāšanai

nolikums šeit.

5 lapa no 11

Atbalstītāji