Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

BJSS Rīdzene

Iepirkums 2016/2

Publisko iepirkumu likuma 8.² panta kārtībā
„Autotransporta pakalpojumu sniegšana BJSS „Rīdzene” audzēkņu pārvadāšanai"

nolikums šeit.

Iepirkums 2016/1

Publisko iepirkumu likuma 8.² panta kārtībā

„Degvielas piegāde BJSS „Rīdzene” vajadzībām

nolikums šeit.

Jaunie censoņi pasākumā "Nāc un piedalies 2015"

Tradicionālais interešu izglītību un profesionālo ievirzes izglītību informējošais pasākums „Nāc un piedalies”  šogad norisinājās 2015. gada 5. septembrī no pl.12:00-pl.17:00, Vērmanes dārzā, Rīgā, kopā ar fonda “Mammām un tētiem”   pasākumu “Tēva diena”, atzīmējot Tēva dienu.

“Nāc un piedalies” galvenais mērķis dot iespēju pilsētas bērniem un jauniešiem izvēlēties sev piemērotāko veidu kā pavadīt brīvo saturīgi laiku pēc stundām skolā. Savukārt “Tēva diena” – Lai veicinātu tēta un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā un skaidrotu tēva lomas neatsveramo nozīmi bērna dzīvē.

Pasākumu laikā parka teritorijā jaunieši iesaistījās radošās darbnīcās, spēlēs, sporta aktivitātēs, gūst informāciju un izvēlās turpmākai ikdienai atbilstošu interešu vai profesionālās ievirzes programmu, pulciņus, grupas, studijas, kolektīvus.

 

„Drošības” saliņā gaidīja Valsts pašvaldības policija, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Krasta apsardzes dienests, Sadales tīkls, AS “Latvijas Gāze” ar Gāzēna drošības skoliņu un Ģimeņu ar bērniem atbalsta departaments un citi tiesībsargājošie, kārtības uzturētāji, kuri atgādinās par drošību uz ielas, mājās, skolā, stāstīs par savu ikdienas darbu un iesaistījās tēmu nodarbībās.

 

Pasākumā piedalījās Rīgas Interešu izglītības iestādes, sporta skolas, kultūras iestādes, biedrības un nodibinājumi.

 

Piedalās sporta skola „Rīdzene” airēšanas slaloma sportisti un treneri, aicinot iedzīvotājus aktīvi iesaistīties veselīgā, emocionālā un sportiskā dzīvesveidā. Pasākumu dienā tika dota iespēja ikvienam iejusties laivā un būt sportiskā noskaņojumā, rast priekšstatu video materiālos par airēšanas slalomu un iztaujāt airētāju sportisko pieredzi.


Paldies sacensību organizētājiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem par veiksmīgo, aktīvo un emocionālo dienu, kurā kopīgiem spēkiem spējām radīt jaunajiem censoņiem un viņu vecākiem plašas, izglītojošas un radošas iespējas.

 

 

Paziņojums par iepirkuma rezultātiem

BJSS „Rīdzene” iepirkumu komisija pieņēmusi lēmumu par iepirkuma „Sporta inventāra K-4 smailīšu laivas iegāde smaiļošanā un kanoe” (id. Nr. BJSS „Rīdzene” 2015/1) rezultātiem un noteikusi iepirkuma uzvarētāju - AS „Braca-sport”.

Pamatojums: BJSS „Rīdzene” 15.09.2015. iepirkumu komisijas lēmums (sēdes protokols Nr.SPSR-15-18-pro).

Iepirkuma kontaktpersona – R. Pētersone, tel. 67298989.

Publisko iepirkumu likuma 8.² panta kārtībā

"Sporta inventāra K-4 smailīšu laivas iegāde smaiļošanā un kanoe"

nolikums šeit.

6 lapa no 11

Atbalstītāji