Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

BJSS Rīdzene

Apbalvoti Rīgas sporta laureāti 2014

Piektdien, 12. decembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” tika sveikti Rīgas labākie sportisti un treneri. Par 2014. gada Rīgas labāko sportistu atzina peldētāju Jāni Šaltānu, bet par labāko sportisti – cīkstoni Lauru Skujiņu, savukārt par mūža ieguldījumu sportā šogad sumināja nopelniem bagāto, ilggadējo futbola treneri Jāni Skredeli.

Rīgas labākā paraolimpiskā sportiste ir paukotāja Poļina Rožkova. Nominācijā „Uzlecošā zvaigzne” laurus plūca tenisiste Jeļena Ostapenko, bet par labāko Rīgas treneri 2014. gadā atzīts brīvās cīņas treneris Visvaldis Freidenfelds. Nominācijā „Rīgas labākā ekipāža/ komanda” balvu saņēma modernās pieccīņas sportisti Jeļena Rubļevska un Pāvels Švecovs, bet par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzina „TTT Rīga”. Savukārt par Rīgas Gada notikums sportā pasludināja Eiropas kausa izcīņu Sprinta triatlonā.

Ik gadu pasākumu „Rīgas Sporta laureāts” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta darbiniekus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un veicināšanā.

Izmantots raksts - www.sports.riga.lv

Foto - www.delfi.lv

Video


Paziņojums par iepirkuma rezultātiem

BJSS „Rīdzene” iepirkumu komisija pieņēmusi lēmumu par iepirkuma „Sanitārā konteinera iegāde” (id. Nr. BJSS „Rīdzene” 2014/4) rezultātiem un noteikusi iepirkuma uzvarētāju - SIA „Prestol kompozits”.

Pamatojums: BJSS „Rīdzene” 27.11.2014. iepirkumu komisijas lēmums (sēdes protokols Nr.SPSR-14-18-pro).

Iepirkuma kontaktpersona – R. Pētersone, tel. 67298989.

Publisko iepirkumu likuma 8.² panta kārtībā

„Sanitārā konteinera iegāde

nolikums šeit

Mūsu dalība pasākumā "Nāc un piedalies 2014"

Jau 15. gadu mācību gada sākumā tika organizēti bērnu svētki “Nāc un piedalies”, aicinot pilsētas iedzīvotājus iepazīties ar daudzpusīgajām interešu izglītības un profesionālās ievirzes programmām (deja, mūzika, māksla, teātris, sports, tehniskā jaunrade, vides izglītība utt.), kas ļauj bērniem un jauniešiem lietderīgi un interesanti pavadīt savu ārpus skolas brīvo laiku. Ar aicinājumu - radi, rādi, attīsties, audz, priecājies, draudzējies, apliecini sevi! IEPAZĪSTI - IZZINI - IESAISTIES!

Bērni, skolēni un viņu vecāki tika aicināti iepazīt Rīgas interešu izglītības piedāvājumus, izvēlēties pulciņu, kurā darboties ārpus skolas un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku pasākumā „Nāc un piedalies!”, kas norisinājās sestdien, 6. septembrī no plkst.  12.00 līdz 17.00 Vērmanes dārzā.  Pasākumā varēja uzzināt par plašo pulciņu klāstu, to nodarbību grafiku visos Rīgas Bērnu un jauniešu centros, sporta, mākslas un mūzikas skolās, kā arī iesaistīties dažādās iestāžu piedāvātajās aktivitātēs parka teritorijā un vērot koncertu.


Rīgā ir plašākais interešu izglītības piedāvājums Latvijā, jo pašvaldība nodrošina iespēju bērniem un jauniešiem apmeklēt interešu pulciņus gan visās vispārizglītojošajās skolās, bērnu un jauniešu centros, gan Rīgas kultūras iestādēs, kā arī profesionālās ievirzes izglītības programmas mūzikas, mākslas un sporta skolās. Pasākumā „Nāc un piedalies!” ikviens interesents iestāžu prezentācijas teltīs varēja uzzināt par iespējām iesaistīties interešu izglītības pulciņos, par nodarbību grafiku, par pedagogiem, pulciņa dalību dažādos konkursos, sacensībās, nometnēs utml.


Pasākumā „Nāc un piedalies!” bija iespēja ne tikai iepazīt iestāžu interešu izglītības piedāvājumu, bet iesaistīties un darboties radošajās darbnīcās, sportiskajās aktivitātēs, kā arī visas dienas garumā vērot koncertu parka estrādē, kurā uzstājās bērnu un jauniešu kolektīvi.


Ikvienam interesentam tika dota iespēja iepazīt airēšanas slalomu kā aizraujošu ūdens sporta veidu, vērojot pieredzējušo audzēkņu paraugdemonstrējumus, kā arī interesentiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus profesionālu audzēkņu un treneru vadībā.


Šogad Rīgā darbojas 13 bērnu un jauniešu centri, kas piedāvā iespēju iesaistīties dejošanā, dziedāšanā, tehniskās jaunrades, sporta un vides zinību nodarbībās, teātra studijās. Profesionālās ievirzes izglītības programmas iespēja apgūt 11 bērnu un jaunatnes sporta skolās, 9 mūzikas un mākslas skolās. Tāpat plaša interešu izglītības programma tiek piedāvāta Rīgas kultūras centros un vispārizglītojošajās skolās. Interešu izglītības katalogs (joma, kontaktinformācija, nodarbību norises vieta, bērnu vecums u.c.) pieejams interneta vietnē www.e-skola.lv sadaļā „Aktuāli”.


Svētki „Nāc un piedalies!” ir viens no tradicionālā „Jauniešu mēneša” šogad plānotajiem 12 pasākumiem. Informācija par tiem pieejama interneta vietnē www.jauniesumenesis.lv. Jauniešu mēnesi atbalsta Rīgas pašvaldība, to koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).

 

Izmantotie resursi - www.e-skola.lv, www.jauniesumenesis.lv

 

Mūsu dalība pasākumā "Rīgas sporta nakts 2014"

30. maijā, Rīgas centrā risinājās gadskārtējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums „Rīgas Sporta nakts”. Tā laikā rīdzinieki un pilsētas viesi varēja iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, izmēģināt tos, vingrot, vērot dažādus sporta veidu paraugdemonstrējumus, dejot zibakcijā, piedalīties pirmajā urbānajā piedzīvojumu skrējienā „KATE Rīgas Joziens”, airēt Rīgas kanālā un darīt vēl daudz ko citu.

Sporta nakts ativitātes lielākoties norisinājās gar pilsētas kanālu no Latvijas nacionālās operas līdz K. Valdemāra ielai. Viens no galvenajiem šī pasākuma notikumiem bija pirmais urbānais piedzīvojumu skrējiens „KATE Rīgas joziens”. Tajā uzvaru sieviešu grupā guva komanda ar nosaukumu „Zumba team 1”, Gerda Putniņa un Ieva Šeflere, vīriešu grupā visspēcīgākais izrādījās pāris ar nosaukumu „Ērgļi”, bet jauktajā grupā – „Pupuķiss”.

Latvijas Augstkolu kausā airēšanā šogad uzvaru guva Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas vīriešu komanda, otrajā vietā puišu konkurencē palika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas airētāji, bet trešā palika Rīgas Tehniskās universitātes komanda. Stiprākas sieviešu konkurencē izrādījās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas meitenes, aiz sevis atstājot Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pārstāves.

Kanāla dragreisā, sacenšoties par īpašo Rīgas kanāla airēšanas rekordu, uzvarēja komanda ar nosaukumu „Ļudmila” ar laiku 1 minūte un 9 sekundes.

Rīgas Sporta naktī tika uzstādīts jauns Latvijas rekords – lielākā zibakcija, kurā vienlaikus piedalījās aptuveni 400 cilvēki.

Ikvienam interesentam bija iespēja iepazīt airēšanas slalomu kā aizraujošu ūdens sporta veidu, vērojot pieredzējušo audzēkņu paraugdemonstrējumus, kā arī interesentiem tika dota iespēja izmēģināt savus spēkus profesionālu audzēkņu un treneru vadībā.

Šogad pasākums skatītājiem ļāva pašā Rīgas centrā iepazīt daudz ko jaunu un aizraujošu, kopā pulcējot vairāk aptuveni 100 dažādas gan ar sportu, gan citām nozarēm saistītas organizācijas. Pasākums norisinājās jau ceturto gadu to organizē, biedrība „Par stipru Latviju”, atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sprorta departaments.

raksts - www.sportanakts.lv


7 lapa no 11

Atbalstītāji