Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

BJSS Rīdzene

Filma "Sapņu komanda 1935"

Š.g. 26.februārī Kongresu nama zālē Rīgas sporta skolu audzēkņiem bija iespēja kopīgi noskatīties latviešu filmu „Sapņu komanda 1935”. Izmantojot šo lielisko iespēju, filmu skatīties devās arī BJSS „Rīdzene” sportisti.

Filma ir stāsts par raksturu, gribasspēku, cīņas sparu. Par to, ka par spīti visiem šķēršļiem, sapnis ir sasniedzams. Tā ir Aigara Graubas un Andreja Ēķa spēlfilma „Sapņu komanda 1935”, kas kopš 19. novembra redzama Latvijas kinoteātros.

Sportistu vārdā sakām paldies par doto iespēju redzēt patriotisku un aizraujošu filmu.

Rīgas sporta laureāts 2012

Trešdien, 19. decembrī, pasākumā „Rīgas Sporta laureāts 2012” tika noskaidroti un sumināti galvaspilsētas labākie sportisti, treneri, sporta komandas, nosaukts gada sporta notikums Rīgā, kā arī pasniegta nominācija „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Par 2012. gada Rīgas labāko sportistu atzīts pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, bet Rīgas labākā sportiste šogad ir modernās pieccīņas sportiste Jeļena Rubļevska. Savukārt labākais paraolimpiskais sportists Rīgā ir Aigars Apinis. Gada labākais treneris Rīgā ir Aigars Birzulis, kas ir arī Londonas Olimpisko spēļu bronzas medaļas pludmales volejbolā ieguvēju Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Šmēdiņa treneris.

Rīgas labākā ekipāža 2012. gadā ir smaiļotāji Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs, bet labākā komanda – volejbola klubs „Lāse-R”. Par šī gada sporta notikumu Nr. 1 Rīgā atzīts „Nordea Rīgas maratons”.

2012. gada „Uzlecošā zvaigzne” Rīgas sporta debesīs ir modernās pieccīņas sportists Pāvels Švecovs. Savukārt nomināciju „Par mūža ieguldījumu sportā” saņēma Rīgas Vingrošanas skolas ilggadējs treneris Aleksandrs Dobroseļskis.

Konkursu „Rīgas Sporta laureāts 2012” organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta darbiniekus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un veicināšanā.

Izmantotie resursi - http://www.sports.riga.lv

Mūsu dalība pasākumā „Nāc un piedalies 2012”!

Šā gada 2.septembrī Vērmanes dārzā norisinājās tradicionālais Bērnu un jauniešu pasākums „Nāc un piedalies”, kuru mērķis bija informēt un iesaistīt bērnus un jauniešus interešu un sporta skolu izglītībai Rīgā, ar uzdevumu lietderīgi pavadīt brīvo laiku ārpus stundu nodarbībām.

Pasākumā piedalījās arī Bērnu un jaunatnes sporta skola „Rīdzene”. Tika dalīti sporta skolas bukleti, interesentiem bija lieliska iespēja noskaidrot sev interesējošus jautājumus pie airēšanas slaloma treneriem, kā arī iegūt īsteno pieredzi no pašiem airēšanas slaloma sportistiem.

Pasākumā tika rādīts arī priekšstats par sporta veidu airēšanas slalomu, proti pašu veidotajās īsfilmiņās, kā arī ap strūklaku tika demonstrēti dažādi braucieni, un pašiem mazākajiem bija iespēja izjust laivu braucienus sportistu klātbūtnē.

Paldies visiem par ieguldīto darbu, dalību un atsaucību šajā pasākumā!

Toties ieinteresētos gaidām pirmajos treniņos Lucavsalas airēšanas bāzē.  :)

 

 

Tiekamies pasākumā „Nāc un piedalies 2012”!

2012. gada 2. septembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 Vērmanes dārzā notiks tradicionālais Bērnu un jauniešu pasākums „Nāc un piedalies”.

Pasākuma mērķis - informēt un iesaistīt bērnus un jauniešus interešu izglītībā Rīgā, ar uzdevumu lietderīgi pavadīt brīvo laiku ārpus stundu nodarbībām.

Vērmanes dārzā uz lielās estrādes bērni un jaunieši sniegs koncertu pasākuma apmeklētājiem, dārza teritorijā darbosies radošās darbnīcas, būs sportiskās aktivitātes, piem., kāpšanā pa klinšu sienu, staigāšana pa virvēm, galda hokeja spēle u.c. Informācijas centrā ikviens varēs saņemt uzziņas par interešu izglītību Rīgā.

Aicinām Jūs piedalīties šajā nozīmīgajā pasākumā, organizējot radošās darbnīcas  un sportiskās aktivitātes, atraktīvu uzstāšanos uz estrādes, informācijas stendu izveidošanu, plenēriem un citām radošajām un rādāmajām idejām.

Uz tikšanos!

 

Izmantots no http://www.intereses.lv/lv/pasaakumi/latvieshu-39191

Labākie sportisti

Rīgas domē sveiks labākos sportistus un apbalvos bērnu un jaunatnes sporta klubus

Ceturtdien, 14. jūnijā, Rātsnamā (Rātslaukumā 1), Portretu zālē plkst. 15.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane apbalvos konkursa “Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs, organizācija 2011. gadā” laureātus, kā arī sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, tajā skaitā pasaules junioru rekordistu šķēpmešanā Zigismundu Sirmo.

 

Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs, šķēpmetējs Zigismunds Sirmais,  Paralimpisko spēļu vairākkārtējs godalgoto vietu ieguvējs Aigars Apinis u.c.  Pasākuma laikā Rīgas pašvaldības pateicība tiks izteikta arī starptautisko sacensību vieglatlētikā „Rīgas kausi” direktorei Ievai Zundai.

Pasākumā naudas balvas pasniegs arī Rīgas labākajiem sportistiem un viņu treneriem, par izciliem sasniegumiem 2011. gadā. Labāko vidū tādi pazīstami sportisti kā smaiļotāji

Raksts ņemts no mājaslapas www.sports.riga.lv.

10 lapa no 11

Atbalstītāji