Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

BJSS Rīdzene

Tiekamies pasākumā „Nāc un piedalies 2012”!

2012. gada 2. septembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 Vērmanes dārzā notiks tradicionālais Bērnu un jauniešu pasākums „Nāc un piedalies”.

Pasākuma mērķis - informēt un iesaistīt bērnus un jauniešus interešu izglītībā Rīgā, ar uzdevumu lietderīgi pavadīt brīvo laiku ārpus stundu nodarbībām.

Vērmanes dārzā uz lielās estrādes bērni un jaunieši sniegs koncertu pasākuma apmeklētājiem, dārza teritorijā darbosies radošās darbnīcas, būs sportiskās aktivitātes, piem., kāpšanā pa klinšu sienu, staigāšana pa virvēm, galda hokeja spēle u.c. Informācijas centrā ikviens varēs saņemt uzziņas par interešu izglītību Rīgā.

Aicinām Jūs piedalīties šajā nozīmīgajā pasākumā, organizējot radošās darbnīcas  un sportiskās aktivitātes, atraktīvu uzstāšanos uz estrādes, informācijas stendu izveidošanu, plenēriem un citām radošajām un rādāmajām idejām.

Uz tikšanos!

 

Izmantots no http://www.intereses.lv/lv/pasaakumi/latvieshu-39191

Labākie sportisti

Rīgas domē sveiks labākos sportistus un apbalvos bērnu un jaunatnes sporta klubus

Ceturtdien, 14. jūnijā, Rātsnamā (Rātslaukumā 1), Portretu zālē plkst. 15.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane apbalvos konkursa “Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs, organizācija 2011. gadā” laureātus, kā arī sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, tajā skaitā pasaules junioru rekordistu šķēpmešanā Zigismundu Sirmo.

 

Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs, šķēpmetējs Zigismunds Sirmais,  Paralimpisko spēļu vairākkārtējs godalgoto vietu ieguvējs Aigars Apinis u.c.  Pasākuma laikā Rīgas pašvaldības pateicība tiks izteikta arī starptautisko sacensību vieglatlētikā „Rīgas kausi” direktorei Ievai Zundai.

Pasākumā naudas balvas pasniegs arī Rīgas labākajiem sportistiem un viņu treneriem, par izciliem sasniegumiem 2011. gadā. Labāko vidū tādi pazīstami sportisti kā smaiļotāji

Raksts ņemts no mājaslapas www.sports.riga.lv.

Rīgas sporta nakts 2012

2012.gada 1.jūnijā jau otro reizi Rīgas centrā tika realizēts projekts “Rīgas Sporta Nakts”. Tas tika veidots ar ideju, lai pasākumā varētu piedalīties ik viens rīdzinieks vai mūsu galvaspilsētas viesis. Nakts kļuva par īstu sporta festivālu, kurā aktīvu dalību varēja ņemt dažāda vecuma apmeklētāji. Rīgas parkos valdīja sports un aktīva atpūta, kas tika veidots sadarbībā ar dažādām sporta organizācijām, klubiem, federācijām, kurām šī bija lieliska iespēja prezentēt sevi un savu pārstāvēto sporta veidu.

Par spīti sliktajiem laika apstākļiem „Rīgas sporta naktī” piedalījās arī Bērnu un jaunatnes sporta skola „Rīdzene”.

Vērmanes dārzā BJSS„Rīdzene” teltī varēja apskatīt, kā arī iemēģināt laivas un inventāru, bija iespēja iegūt bukletu, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus administrācijas darbiniekiem.

Savukārt, pilsētas kanālā bija lieliska iespēja noskatīties BJSS „Rīdzene” audzēkņu paraugdemonstrējumus un speciālistu klātbūtnē pašiem izjust kā laivā jūtas īsts airēšanas slalomists.

Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, BJSS „Rīdzene” izsaka lielu pateicību šī projekta organizatoriem, kā arī šī pasākuma atbalstītājiem, par doto iespēju radīt priekšstatu un sniegt nepieciešamo informāciju iedzīvotājiem par iespējām Bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”.

Lielā talka 2012 - atskats

Paldies talciniekiem!

 

Lielās Talkas dienā 21. aprīlī piedalījās arī BJSS "Rīdzene", kur Lucavsalas airēšanas bāzē un tās teritorijā tīrību vēlējās ieviest 54 talcinieki. Dalībnieku vidū bija sporta skolas darbinieki, smaiļošanas un kanoe, airēšanas slaloma nodaļu audzēkņi un viņu vecāki. Kopīgiem spēkiem talkā tika savākti 300 atkritumu maisi Mazās Daugavas krastā no Salu tilta līdz pat Kazas sēklim, lai Daugavas ūdeņu apkārtne būtu sakopta, un treniņu process airēšanas bāzē būtu patīkamāks.

 

 

Talkas gaitā tika savākti sadzīves atkritumi, bērnu rotaļlietas, elektroierīces, vairākas vannas, izlietnes, mašīnu detaļas, apavi, apģērbi, kā arī atrastas16 automašīnu riepas.


BJSS „Rīdzene” administrācija vēlas pateikties treneriem, sporta skolas darbiniekiem, audzēkņiem un viņu ģimenēm par darbu, kas tika ieguldīts Lucavsalas sakopšanai.

Pārējās bildes no talkas dienas var ieskatīties šajā saitē - http://failiem.lv/u/uiaqeju

 

Iepirkums

Paziņojums par lēmumu

 "Autotransporta pakalpojumi BJSS "Rīdzene" audzēkņu pārvadāšanai"

Identifikācijas Nr. RD IKSD BJSS R2012/01 

 

Bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" iepirkumu komisija 2012. gada 4. aprīlī pieņēma lēmumu slēgt līgumu par tiesībām sniegt autopārvadājuma pakalpojumus ar SIA ,, Konti Buss’’ reģ. Nr. 40003644407, par līgumcenu 8196,00 bez PVN (astoņi tūkstoši viens simts deviņdesmit seši lati).

 

 

 

10 lapa no 11

Atbalstītāji