Rīdzene
Rīdzene
Bērnu un jaunatnes sporta skola

Peldēšana

​VI Starptautiskais sprints festivāls “Rīgas Sprints”

3 laboti Latvijas rekordi, 41 medaļa, 555 starti, tāds ir VI starptautiskais sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2018” bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” audzēkņu un treneru izpildījumā.

2. – 3. novembrī sporta kompleksa “Daugavas sporta nams” 25m garajā peldbaseinā norisinājās lielākās Latvijas peldēšanas federācijas rīkotās sacensības “Rīgas Sprints 2018”, kurās piedalījās arī dalībnieki no ārvalstīm. Šogad piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas, kopā ap 480 peldētāju. Sacensības norisinājās 2 dienas, rīta un vakara sesijās.

Fantastisku sniegumu turpināja rādīt peldētāja Ieva Maļuka, izcīnot uzvaras gan individuālajās disciplīnās, gan kopā ar komandas biedriem stafešu peldējumos. Ieva laboja 3 Latvijas peldēšanas rekordus: 200m brīvā stila, 100m brīvā stila un 100m kompleksa distancēs. 200m brīvā stila peldējumā viņa spēja distanci veikt ātrāk par 2 minūtēm (1:59.92).

Ar medaļām priecēja arī Gabriela Ņikitina, Daniils Bobrovs, Ģirts Feldbergs, Rinalds Puķītis, Darja Širjajeva, Marija Goberga, Sabīne Marija Laipniece, kā arī sporta skolas absolvents un sporta skolas peldēšanas treneris Fjodors Mjasojedovs. Daniils Bobrovs uzrādīja, augstvērtīgāko rezultātu, pēc FINA 2019 punktu tabulas, sporta skolas “Rīdzene” audzēkņu vidū – 808 punktus.

Varam lepoties ar sporta skolas “Rīdzene” treneriem un viņu audzēkņu uzvarām, dažādās peldēšanas distancēs.

1.dienā:

1.vieta A Fināla – Ieva Maļuka – 100m br/st;
1.vieta A Finālā – Gabriela Ņikitina – 50m taur/st;
1.vieta A Finālā – Ieva Maļuka – 100m komplekss;
1.vieta Finālā – Daniils Bobrovs – 200m brass;
2.vieta Finālā – Rinalds Puķītis – 200m taurs/st;
2.vieta A Finālā – Ģirts Feldbergs – 100m uz muguras;
2.vieta A Finālā – Ģirts Feldbergs – 100m uz muguras;
3.vieta Finālā – Darja Širjajeva – 200m brass;
3.vieta A Finālā – Fjodors Mjasojedovs – 50m taur/st;
3.vieta A Finālā – Fjodors Mjasojedovs – 50m brass;

1.vieta – 4 x 50m mix br/st stafete:
Fjodors Mjasojedovs
Niks Goldmanis
Ieva Maļuka
Kristiāna Maskava

2.vieta – 4 x 50m br/st stafete sievietes:
Marija Goberga
Sabīne Marija Laipniece
Zane Embrekte
Marta Annija Goberga

2.vieta – 4 x 50m br/st stafete vīrieši:
Ģirts Feldbergs
Daniils Bobrovs
Rinalds Puķītis
Valts Feldbergs

3. vieta – 4 x 50m br/st stafete vīrieši:
Fjodors Mjasojedovs
Arnis Pēteris Rozentāls
Niks Goldmanis

2.dienā:

1.vieta A Finālā – Ieva Maļuka – 200m br/st;
2.vieta A Finālā – Gabriela Ņikitina – 50m uz muguras;
2.vieta A Finālā – Daniils Bobrovs – 100m brass;
2.vieta A Finālā – Marija Goberga – 100m brass;
3.vieta A Finālā – Sabīne Marija Lainpiece – 50m uz muguras;
3.vieta A Finālā – Ģirts Feldbergs – 50m uz muguras;
3.vieta A Finālā – Rinalds Puķītis – 100m taur/st;
3.vieta A Finālā – Gabriela Ņikitina – 50m br/st;

1.vieta – 4 x 50m mix kompleksa stafete:
Ieva Maļuka
Fjodors Mjasojedovs
Niks Goldmanis
Kristiāna Maskava

2.vieta – 4 x 50m kompleksa stafete sievietes:
Sabīne Marija Laipniece
Marija Goberga
Marta Annija Goberga
Zane Embrekte

3.vieta – 4 x 50m kompleksa stafete vīriešiem:
Ģirts Feldbergs
Daniils Bobrovs
Rinalds Puķītis
Valts Feldbergs

Sveicam trenerus un viņu audzēkņus ar sasniegtajiem rezultātiem!

Četri Latvijas rekordi peldēšanas sacensībās Rīgas Sprints

medaļu komplekts

Ar ļoti labiem rezultātiem Bērnu un jauniešu sporta skolas „Rīdzene” (BJSS „Rīdzene”) audzēkņiem noslēgušās peldēšanas sacesnības Rīgas Sprints 2017, kuras norisinājās 3. un 4.novembī Rīgā, Daugavas sporta nama peldbaseinā (25m). Rīgas Sprints ir plašākās un atpazīstamākās peldēšanas sacensības Baltijā, kurās tradicionāli pulcējas ne vien Latvijas, bet arī kaimiņvalstu labākie sportisti.

BJSS „Rīdzene” komanda tik pārstāvēta kuplā skaitā. Piedalījās 166 peldētāji, 10 treneru vadībā, kopā startējot 457 distancēs un 25 stafetēs.

Tika laboti gan sacensību, gan Latvijas rekordi dažādās distancēs. Latvijas rekordus izdevās labot diviem BJSS „Rīdzene” audzēkņiem: Gabriela Ņikitina (BJSS „Rīdzene/OSC treneris V.Solovjovs) pirmās dienas rīta sesijā 50m tauriņstila distanci nopeldēja – 26.71 sekundēs un tās pašas dienas vakara sesijā vēlreiz laboja savu tikko uzstādīto rekordu par 0.02 sekundēm, uzrādot laiku 26.69, Gabrielai izdevās labot vēl vienu Latvijas rekordu – 50m brīvajā stilā, uzrādot laiku 25.26. Daniils Bobrovs (BJSS „Rīdzene”/ZPN trenere G. Broka) 200m brasa peldējumā uzrādīja laiku 2:08.54, labojot pirms 19 gadiem uzstādītu rekordu.

Gabriela Ņikitina

I vieta – 50m tauriņstils– 26.71

I vieta – 50m tauriņstils A fināls – 26.69

II vieta – 50m brīvais stils– 25.26

II vieta – 100m tauriņstils A fināls – 1:01.30

I vieta – 100m tauriņstils– 1:01.36

II vieta – 50m brīvais stils – A fināls – 25.32

Agnese Patrīcija Ozola

III vieta – 100m uz muguras – 1:05.06

III vieta – 100m uz muguras A fināls – 1:04.62

Daniils Bobrovs

II vieta – 200m brass– 2:12.18

II vieta – 200m brass A fināls – 2:08.54

II vieta – 200m uz muguras – A fināls – 2:08.54

II vieta – 100m brass – 1:00.88

III vieta – 100m komplekss – 56.08

II vieta – 200m komplekss – 2:03.97

II vieta – 100m brass – 1:00.29

II vieta – 200m komplekss – 2:00.58

Ģirts Feldbergs

III vieta –100m uz muguras – A fināls – 54.17

Ieva Maļuka

II vieta – 50m uz muguras – A fināls – 29.45

II vieta – 4 x 50m brīvā stila stafete – 1:47.60

Agnese Patrīcija Ozola

Keita Bļodniece

Karolīna Pankratova

Gabriela Ņikitina

II vieta – 4 x 50m mix brīvā stila stafete – 1:39.10

Andrejs Rožalovskis

Stīvens Hadžijevs

Karolīna Pankratova

Gabriela Ņikitina

III vieta – 4x50m brīvā stila stafete – 1:34.36

Ģirts Feldbergs

Filips Čepjolkins

Rinalds Puķītis

Valsts Feldbergs

III vieta – 4x50m mix kompleksa stafete – 1:48.02

Agnese Patrīcija Ozola

Andrejs Rožalovskis

Gabriela Ņikitina

Stīvens Hadživejs

III vieta – 4x50m kompleksa stafete – 1:58.70

Agnese Patrīcija Ozola

Anastasija Gavrilova

Gabriela Ņikitina

Karolīna Pankratova

SVEICAM UZVARĒTAJUS UN DALĪBNIEKUS AR SASNIEGTAJIEM REZULTĀTIEM!

Izmantotie resursi www.swimming.lv

​Latvijas jauniešu meistarsacīkstes

2017. gada 13.oktobrī Jūrmalas sporta skolas peldbaseinā norisinājās Latvijas jauniešu meistarsacīkstes peldēšanā (z. '04. g. dz. un jaun., m. '05. g. dz. un jaun.). Piedalījās jaunieši no Rīgas, Ogres, Jelgavas, Valmieras, Liepājas, Daugavpils, Jūrmalas, Ādažu, Ķekavas novada, Dobeles, Balvu sporta skolām un peldēšanas klubiem.

Treneru Oļega Zavidnija un Daigas Kalnupas audzēkņi uzrādīja 5 jaunus sacensību rekordus. BJSS “Rīdzeni” pārstāvēja 59 peldētāji, iegūstot 12 godalgotas vietas.

100m brīvais stils

I vieta – Lūka Frederiks Lieģis

(jauns sacensību rekords)

III vieta – Mihails Zvonkovičs

100m brass

I vieta – Daniela Meclere

(jauns sacensību rekords)

II vieta – Diāna Besekerska

100m brass

III vieta – Anatolijs Derbakovs

100m tauriņstils

I vieta - Marharyta – Alena Sviatkina

(jauns sacensību rekords)

100m tauriņstils

II vieta – Danila Petrikins

100m uz muguras

I vieta - Marharyta – Alena Sviatkina

(jauns sacensību rekords)

100m uz muguras

III vieta –Jegors Mihailovs

100m komplekss

II vieta –Jegors Mihailovs

4x 50m kompleksa stafete

I vieta - Diāna Besekerska

Daniela Meclere

Anika Meinarte

Marharyta – Alena Sviatkina

(jauns sacensību rekords)

4x 50m kompleksa stafete

I vieta – Daniils Kabašs

Anatolijs Derbakovs

Renārs Sondors

Čipāns Andris

Apsveicam!

​Ieva Maļuka saņem Olimpisko stipendiju „Tokija 2020”

Starptautiskā Olimpiskā komiteja ir piešķīrusi Olimpiskās stipendijas 18 Latvijas jaunajiem sportistiem. Starp jaunajiem sportistiem ir BJSS „Rīdzene” audzēkne, talantīgā peldētāja Ieva Maļuka (trenere Jūlija Kuzmina). Šāda stipendija nodrošina sportistam iespēju izmantot finansiālu atbalstu treniņu procesa nodrošināšanai, kā arī saņemt tehnisku un finansiālu atbalstu no Olimpiskās Solidaritātes un Olimpiskās kustības. Sportisti saņems stipendijas laika posmā no 2017. gada septembrim līdz 2020. gada augustam. "Tokija 2020" stipendiju saņem sportisti, kuri pretendē uz dalību nākamajās vasaras Olimpiskajās spēlēs Japānā.

Ievas Maļukas peldēšanas stipendija

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis apliecināja, ka līdz ar šo stipendiju, sportisti uzņemas Olimpiskās kustības vēstnieku lomu. “Novēlam veiksmi garajā un smagajā ceļā pretim Tokijas spēļu kvalifikācijai, jo mūsu lielākā cerība ir Jūs redzēt pārstāvam Latviju Olimpiskajās spēlēs 2020.gadā” teicis LOK prezidents.

Ievas Maļukas peldēšanas stipendija

Lepojamies ar treneres Jūlijas Kuzminas un talantīgās peldētājas Ievas Maļukas sasniegumiem!

​Peldēšanas sacensību sezonu atklāj „Līderis 2017”

Jaunā 2017./2018. mācību gada peldēšanas sacensību sezona ir atklāta ar sacensībām Daugavas Sporta Nama peldbaseinā. 2017. gada 6. un 7. oktobrī norisinājās 12. Starptautiskās peldēšanas sacensības „Līderis 2017”. Sacensībās piedalījās peldētāji no dažādiem Rīgas un Latvijas peldēšanas klubiem un sporta skolām.

peldēšanas sacensības Līderis

Sacensības norisinājās 2 dienās, katrā dienā – 2 daļas. 1.daļā piedalījās 2006. gadā dzimušie un jaunāki peldētāji, 2.daļā – 2005. gadā dzimušie un vecāki. Otrajā dienā savukārt 1.daļā piedalījās 2005.,2006., 2007. gadā dzimušie peldētāji, otrajā daļā 2004. gadā dzimušie un vecāki sportisti. Tika izcīnīti 30 medaļu komplekti, 10 vecuma grupās pirmajā sacensību dienā un 8 vecuma grupās otrajā sacensību dienā. Pirmajā sacenību dienā sportisti sacentās peldot 100m kompleksa peldējumu, otrajā dienā par medaļām cīnījās visos četros sporta peldēšanas veidos.

Kopumā visi dalībnieki startējot dažādās distancēs abās dienās veica 549 startus.

Godalgotās vietas BJSS “Rīdzene”

2009. gadā dzimuši un jaunāki zēni 50m uz muguras

I vieta – Aleksejevs Ņikita

2008. gadā dzimušas un jaunākas meitenes 50m brass

I vieta – Dženifera Sirmā

II vieta – Gulbe Līva

2007. gadā dzimušas un jaunākas meitenes 100m komplekss

I vieta – Ancāne Marta Elīze

III vieta – Ancāne Laura Anna

2006. gadā dzimušas meitenes 100m komplekss

I vieta – Arina Širjajeva

II vieta – Lueta Laura Meldere

2006. gadā dzimuši zēni 100m komplekss

I vieta – Piļukovs Genādijs

II vieta – Eiduks Arturs

III vieta – Vasiļjevs Romāns

2005. gadā dzimušas jaunietes 100m komplekss

I vieta – Ribakova Anastasija

II vieta – Bērziņa Daniela

III vieta – Dzeniša Emīlija

2004. gadā dzimušas jaunietes 100m komplekss

II vieta – Babina Marija

III vieta – Valkovska Marta

2003. gadā dzimušas jaunietes 100m komplekss

I vieta – Maļuka Ieva

II vieta – Maihailovsa Anastasija

III vieta – Saļņikova Natālija

2002. gada dzimušas un jaunākas sievietes 100m komplekss

I vieta – Maskava Kristiāna

II vieta – Mihailova Anastasija

III vieta – Klišāne Daniela

2005. gadā dzimuši jaunieši 100m komplekss

II vieta – Maskavs Uldis

2004. gadā dzimuši jaunieši 100m komplekss

III vieta – Tomans Reinis

2003. gadā dzimuši jaunieši 100m komplekss

I vieta – Sniedze Ričards

II vieta – Savinovs Daniils

III vieta – Gorlovičs Aleksejs

2001. – 2002. gadā dzimuši vīrieši 100m komplekss

III vieta – Beļskis Zenons

2000. gadā dzimuši un vecāki vīrieši 100m komplekss

I vieta – Fjodors Mjasojedovs

III vieta – Georgs Rešetnikovs

2007. gadā dzimušas un jaunākas meitenes

I vieta – 50m br/st. – Ancāne Laura Anna

II vieta – 50 b brass – Ancāne Marta Elīze

2006. gadā dzimušas meitenes

I vieta – 50m brass – Gudiļina Nika

II vieta – 50m br/st. – Kiršanova Laura

III vieta – 50m brass – Lueta Laura Meldere

2005. gada dzimušas meitenes

I vieta – 50m br/st. – Bērziņa Daniela

II vieta – 50m br/st. – Ribakova Anastasija

III vieta – 50m br/st. – Dzeniša Emīlija

2006. gada dzimuši zēni

I vieta – 50m brass – Piļukovs Genādijs

II vieta – 50m br/st. – Eiduks Arturs

2005. gada dzimuši zēni

I vieta – 50m brass – Zvirbulis Markuss

2004. gada dzimušas jaunietes

II vieta – 50m br/st. – Babina Marija

III vieta – 50m brass – Valkovska Marija

2003. gada dzimušas jaunietes

I vieta – 50m uz muguras – Maļuka Ieva

II vieta – 50m br/st. – Perlova Anna

III vieta – 50m brass – Širjajeva Darja

2002. gadā dzimušas un vecākas sievietes

I vieta – 50m brass – Mihailova Anastasija

II vieta – 50m br/st. – Maskava Kristiāna

III vieta – 50m br/st. – Kozlovska Ruta

2003. gadā dzimuši jaunieši

I vieta – 50m br/st. – Sniedze Ričards

III vieta – 50m br/st. – Savinovs Daniils

2002. gada dzimusi un vecāki vīrieši

I vieta – 50m brass – Mjasojedovs Fjodors

III vieta – 50m brass – Līcītis Arturs


Apsveicam dalībniekus, uzvarētājus un trenerus!


1 lapa no 46

Atbalstītāji